Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 06.08.2006, 09:29
Benutzerbild von xbaburx
xbaburx xbaburx ist offline
Neuer Benutzer

Standard daha once soylemiştim!!

gidememek içime dokundugu için burda bole ahmakca konusanlara laf yetistirmeye calısıyorum.salaklık ettigimi arada cokca soyledim zaten.ayrıca bahsini ettigin savaslar oluyor olacak.insanlar oluyor olduruluyor ve bu devam edecek.ben mazlumların yanında oldugumu en azından sozumle yanlarında oldugumu haykırıyorum.sende yavsakca bir tavırla barıs ayakları yapıp insanlar niye olduruluyor biliyor musunuz su nedenlerden dolayı olduruluyor ve oldurulen insanlar da kendilerini savunuyor ve oldurulenlerin verdigi savas haklıdır ve ben onların tarafındayım en azından sozlerimle,,,dedigim için bu tavrı ortaya koyup safımı belirlediğim için bana vahsi muamelesi yapmaya kalkıyorsun.soyledim galvani.mumkun olsa giderim.lubnanda hizbullahla filistinde hamasla birlikte savasırım.ben dun kurtulus savası vermiş bir milletin evladıyım.senin gibi soysuz değilim.ama su varki bu insanların gun gecmeden bize de saldırma ihtimalleri coooook yuksek.yani benim bulundugum cografyaya.o yuzden gitmiyorum.ve savasan musluman kardeslerime canımla olmasada malımla sozumle destek oluyorum.bu batıyor sana de mi?sen git neoemperyalistlerin cocuk katili asagılık kan içici versiyonların kuklalıgını yap.ben de yaptıgın serefsizligi yuzune vurayım.boylelikle insanlar seref haysiyet onur adalet gibi kavramların barıs sevgi hosgoru ayaklarıyla vahsice sindirilmeye calısılmasına ve uzerinin ortulup insanların pasivize edilmesine serefsizliğie zulme kan içiciliğe ortak olunmasına duydugum tepkinin siddetini ettigim kufurlerle gorsun.gidip savasamıyorsam da kufrediyorum.benim de gucum buna yetiyor.bu da senin gibi serefsizlere batıyor.VE BOYLELİKLE DOGRU BİR SEY YAPTIGIMIN SAĞLAMASINI YAPMIŞ OLUYORUM...