Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 24.07.2017, 22:01
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Desene kavgayla baslayan asklar en güzelidir. Benim de kavgayla bir askim baslamisti. Öyle böyle kavgayla degil yani cidden kavgayla
Cleopatra kadar güzel bir kiz idi, Oberstufe'de. Ilk gün kavga etmistik, sonra ben bunu, tessadüfün böylesi Stadtbücherei'a gitmistim o'nu tekrar orda görmüstüm, sen miydin bana kafa tutan dercesine ondan tarafa bakmistim, ama o'nun hircin halinin yerinde yeller esiyordor. Bir masada oturuyordu, bir kac tane de kitap secmisti onlar da masanin üstünde duruyordu.
Neyse oturdum, sonra ich habe aber nur ganz kurz Zeit, gleich beginnt meine Fahrschule demisti. O bir kac dakika olmustu sana 3 saat 45 dak.. Öbürsü gün okulda tekrar görmüstüm melege dönmüstü. iki sene sürmüstü bu serüvenim...
Simdi Caka_Bey kardesim, sana kardescesine, dostca, arkadasca bir sey söylemek istiyorum. söylemek benden almak ya da almamak senden.
Hayatimdan bir cok coook güzel kadinlar gelip gecti. Ama sunun farkina vardim, her ne kadar güzel olmus olurlarsa olsun, aslinda benim onlara olan güzel duygularim onlari güzellestirmisti..

Yani benim onlara bir insanin en masum, en icten en derin duygularla ne kadar yaklasabilirse öyle yaklamistim onlara. Onlarin ruhuna ask gidasini vermistim dogrusu. Insanlar iki kisimdir. Bünye ve ruh. Ten gider can kalir. Candan sevmissim aslinda onlar degilmis gercekten güzel olan. Kendi duygularim imis, kendi ruh halim imis. Cok sükü yüce Mevla'ya bana bu asiklara mahsus ince ruhu verdigine. Sona söylenmeli lafin incesi. Gelelim ince püf noktaya, eger sen birini cidden seversen, senin sevgin onu güzellistir. Bak sana dünyada en güzel o görünür demiyorum. Bu zaten böyle olur, benim demek istedigim senin sevgin onu güzellestir. O'nun ic dünyasina günes olur senin sevgin. Yesertir onun kalbinde aski sevdayi ve insanligi..
Sen kendini kendinin sevecek adam yap. Baskasini sevmek cok basit kalir bunun yaninda.... Bi düsün.... Umarim hayatinda aradigin kisiyi bulmussundur. Eger öyle olamis olsa bile bu yolda tecrübe edinmis olursun..... Ama temmenim ilkinin olmasidir...

hayretlik bir$ey gercekten ! bütün bu anlatiklariniz bir bende olmuyor. Bende tersi oluyor,genelde kavgayla baslarsa tekmeyle noktayi koyuyorum..))