Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.10.2014, 15:26
___EZEL___

Standard

Zitat:
Zitat von _Sunguroglu Beitrag anzeigen
Dedim ya, yüzmeyi ögrenin diyemeyiz cünkü ugrasmak zorunda degiller...hem zaten burada ki kavgaci kisiler siradan da degil! siradan olmadiklari icinde onlarla ugrasmak bir yere kadar ...ayrica dedidim gibi suc birazda bende ve bazi arkadaslarda...onlar saygisizligi, kavgayi yaymaya calisirken biz kimseye destek vermedik. en büyük hatali olarakta kendimi görüyorum. beni asil rahatsiz eden tabi tamamen gecmiste olan degil suan halen kavgalarin yayilmaya calisilmasi. hep ayni kisiler, baskalarinin konularini isgal edip meseleleri tartisilmaz anlasilmaz hale getiriyorlar.
Kim nereye gider,kim karsi koymaz bilemem,gidenede kizmam!Fakat; ben dogrularimi,dilimin döndügü oranda savunup,kendini burda efendi ilan edenlerinin saltanatini yikmaya cürret ederim...Cünkü bana göre aslolan cürret etmek,kazanmak kolay!Ben dogrularimi,onlararin kafasina vura vura söyliycem!Tek basima bile kalsam ,asla geri adim atmiycam!Onlarin o köhne,yikilmaya müsait saltanatlari yikilana kadar;bu benim boynumun borcu olarak kalacak...