Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.10.2014, 15:19
_Sunguroglu

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Yüzmeyi ögrenmek icin,denize girmek sart,yoksa ögrenilmez...Hic kimseden,kapasitesinin üzerinde birsey beklemiyoruz zaten,ama fikrini savunma özgürlügünü,sirf yüzme bilmiyorum diye terk etmemeli kisi...Iyinin yaninda olanlar var,onlari asla yanliz birakmazlar!Cünkü;iyi olanda mesele insanlardan ayri durmak degil,onlarla esit seviyede yasamak ve yasatmak...Kimsenin ben iyi ifade edmiyorum kaygisi tasimasi gerekmiyor,herkes dili döndügünce ifade ediyor...Mesela bak burda bir arkadas var,fazla bir birikime sahip olmamasina,kötülerin onu kötü göstermesine ragmen,kendi bildigi dogrulari ifade etmeye calisiyor....Kisaca korkularimiz sinsice katlediyor,iyi yi ve iyiden yana olanlari!Önce korkulari yenmek gerek,korkuyu yenmek icinde adim atmak.....
Dedim ya, yüzmeyi ögrenin diyemeyiz cünkü ugrasmak zorunda degiller...hem zaten burada ki kavgaci kisiler siradan da degil! siradan olmadiklari icinde onlarla ugrasmak bir yere kadar ...ayrica dedidim gibi suc birazda bende ve bazi arkadaslarda...onlar saygisizligi, kavgayi yaymaya calisirken biz kimseye destek vermedik. en büyük hatali olarakta kendimi görüyorum.::
beni asil rahatsiz eden tabi tamamen gecmiste olan da degil. mesele suan halen kavgalarin yayilmaya calisilmasi. hep ayni kisiler, baskalarinin konularini isgal edip meseleleri tartisilmaz anlasilmaz hale getiriyorlar.
bunlarla kim niye muhattap olsun? cocuk veya genc degil ki bunlar..
bundan sonra senin söylediginin aksine daha ters davranacagiz..
Kimseye iyi görünmeye calismak zorunda degiliz, saygisizlik yapanlar hakettigini görür.

Geändert von _Sunguroglu (18.10.2014 um 15:25 Uhr).