Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 31.07.2005, 19:16
unknown

Standard Enteresan Sorular

Yazan Kişi: Alpi003
Tarih: 12-18-04 11:27

Selamlar;

Evet dostum Bir kez daha deniyorum )
Cimbomcugum Güleyim mi Aglayayim mi bilemiyorum sendeki bu hallere ?..

Gelelim yanitlara:

Sevgili Brabro;

Hz. Isa"nin su ana kadar suregelen bir soyagaci hikayesi olabilecegine de inaniyormusun ?

SION tarikati ile OPUS DEI arasindaki surtusmelerin gercek olduguna inaniyormusun? diyorsun

*

Isa nin su ana kadar süregelen bir soy agaci olduguna inanmiyorum.Bunun yaninda Ögretilerinin ancak bir kisminin insanliga ulasabildigine inaniyorum.

Sion tarikati ile opus dei arasinda ki sürtüsmeler gercektir. Ki Bunun en Büyük kaniti Günümüzde bizimde icine girmeye calistigimiz. Yahudi-protestan cikisli mason kulubü olan EU dur.EU bir Dinsel tarikattir ve tamamen SION sembolleri ile donatilmistir. Ben Bize tarih verildigi su günlerde bile Türkiye nin EU icinde yer alamiyacagini düsünüyorum. Böyle bir sey ancak Türkiye nin Dinini degistirmesi ile mümkün olur.

Yani MÜMKÜN degil !.#

*
Her seyin habercisi ve onceden bildireni olan kutsal kitabin Kur"an" da boyle bir seyler yaziyor mu? Olay, kutsal ve hak peygamber olan Hz. Isa uzerine oynanmis bir oyun ise, neden simdiye kadar boyle bir inanisa henuz rastlayamadik da birden, Dan Brown denen birisini bekledi insanlik?

*
Gayet tabii yaziyor Brabro..Hem de detayli olarak.
Kuran da anlatilan Isa ile Roma katolik kilisesinin anlattigi Isa Cok ayridir )
Katolik Kilisesi Meryem ve ISA adi altinda ISIS ve HORUS u anlatir. Heykeller semboller Sunaklar kaseler ve tip aynidir. Iznikte Oy coklugu ile alinan " Tanri nin oglu " karari Kuran da acikca yalanlanir.Ve Bu Incil in tahrifatindan söz edilir acikca elstirilir.

Tarih Boyunca gercek Hristiyanlar CADI damgasi vurularak yakilmistir Katolik Roma kilisesi tarafindan Ayrica Ögretileri ve Isa Incilini sakliyan Tapinak sovalyeleri de yakilmistir papa tarafindan Hem de Freitag der 13 de. )

Bu yüzden ugursuz ve lanetli bir gündür O gün ..

PHI yi Temsil eden Kaynagi olan VENÜS yildizi yani 5 köseli yildiz CADILIK simgesi olarak ilan edilmis ve insanlarin bundan Uzak durmasi saglanmistir Kilise tarafindan ) Ayni Bir takim cevrelerin:

Okuma - Anlamazsin- Yorumlama -Kafir olursun - Düsünme- Imanini kaybedersin seklinde Insanlari KURAN dan ayirmaya calismalari gibi..

Devam edecek ( Korkuyorum yine ucacak diye )

Bu Mesajı Cevapla

Re: PHI... Altin Oran. Ya peki PAGANIZM...
Yazan Kişi: Alpi003
Tarih: 12-18-04 12:00

Bu zamana kadar hemen hemen her turlu din tasarimcilari ve yorumculari tarafindan, Seytanin resmi ve sekli olarak kabul edilen; boynuzlu kafanin ,aslinda bir keci kafasi olup, pagan gelenek ve inanislarinda, Tanriya yakaris ayinlerinde ki dini bir sembol olduguna inaniyormusun ?

*
Bu Konu derin Bir konu ) ( Izin verirsen Bu konu hakkinda daha sonra detayli yazmak istiyorum )

*
Madem PHI" ye bu kadar inandin,sadece bir giris ve bir de cikisindan baska bir uzvu bulunmayan bir solucanin veya bir kirkayagin PHI oranini nasil hesaplamayi dusunuyorsun ?

*

Solucan in Hareket etmelerini sagliyan spirallere isin hen bir digerine orani PHI yi verir. Brabro Bu konuda o kadar cok örnek var ki hepsi PHI ile donatilmistir. yani bilimseldir.

*
Tanri"ya bir seyleri kurban etmenin aslinda , orijininde yatanin, ozunde, temelinde tamamen birer pagan ritueli olduguna inanabiliyormusun ?

*
Kesinlikle..

*

Musluman olmanin 5 sartindan hic birinin eski saman geleneklerine uymadigini ve yeni bir dinin, oradan buradan araklanmamis ender kurallari oldugu ve vahsi Arap dunyasini yola getirmenin de dini schovenize etmekten gecmis olabilecegi savima ne diyorsun ?

*

Müslüman Olmanin Sarti 6666 dir. 5 degil..
Yani Bütün Kuran a iman dan söz ediyorum. Bahsettigin yeni din in oradan buradan araklandigi dogrudur. Fakat Bu Yeni DININ ISLAM oldugu savi yanlistir.
Bunu Burada defalarca dile getirdim Izlediysen .Bu Gün bize Islam adi altinda sunulan dinb gelenegi ve Sovenizm idir. ISLAM degil. Pagan dan da alintilar vardir. ( Gavs - Kirklar Nükeba Filan gibi )

Yahudiler de de alintilar vardir..
Hristiyanlar dan da.. Isa yi beklemek filan gibi.. ;o)

Yani Bu Islam Degil Baska bir sey..

*

Bu kitabin aslinda,
insanligin,
taaa Pagan-Saman inanislari devrinden beri ayni dini etik kurallari biraz zenginlestirerek, biraz fakirlestirerek veya radikallestirerek, kendini peygamber ilan eden zamaninin cok zeki filozoflarinin etkisinde ve kurallarinda, ayni TANRI" ya inandigini,
beyan ettigine inaniyormusun

*

Buna yanit vermek icin O zeki filozoflari Okumak Incelemek gerekir barbro..
Onlarin hakkinda bilgi edinmeden ve felsefeden bi haber olarak Verilecek ve okunacak yanit fazlaca bir anlam tasimaz. Bir bakima Kacak gürsmek olur.
Cünkü O filozoflarin Bazilari doga dan yola cikarak Tanri varligina ulasmislar Bazilari da Pagan Dinine bakarak TANRI ÖLDÜ sonucuna varmislardir.
Peygamberler öyle degildir.

Eski Ahit peygamberlerinden ENOK u okursak Tanri nin cok degisik bir Tanri oldugu sonucuna variriz. Daha ziyade Cok yüksek Bir teknoloji ile burun buruna geliriz. Ki Enok un yazdigi Tanri ile 365 yil yürüyüs ü esas alan satirlar Tevrat ve Incile de yansir.

Burada Süphe ye düsüp Tevrat ve Incil Pagan Kopyasidir demek yanlis olur.

Cünkü Isa dan 400 yil sonra Imparator Konstantin tarafindan Eski ve yeni ahit Yeniden Kaleme aldirilmis. Karsi cikanlar ise yok edilmistir.

Yani Katolik Roma kilisesi altinda yeni bir PAGAN dini hayata gecirilmistir.

Bu Günkü Hristiyanlar Her pazar günü ki SUNDAY günes günü Pagan kutsal günüdür. Kiliselerine Bir PAGAN ayinine giderler.

*

Insan beyninin isleyis rotasina ve o rotanin degismesine en buyuk etkinin KORKU denen akilalmaz duygu tarafindan yapildigina ne kadar inaniyorsun ?

Peki, bir insanin Salak olmasinin, dine, hangi radikal degerlerde ve ne kadar bagnazca bagli olmasi ile, birebir direkt orantili oldugu savimi nasil curuturdun bakalim ?

*

Cok kolay Brabro )

DIN beyin isi degil GÖNÜL isidir.

Korku insanlarin beynini allak bulak edebilir. Bir insan korku ile inandim veya Inanmiyorum diyebilir.

Fakat Gönül ?..

Inandim diyen bir insan Gönlünde inanmiyorsa Yapabilecegi hic bir sey yoktur insanligin )..

Gönülleri cekip ceviremezsin..
Bu Yüzden DIN de ZOR ve tiksindirme yoktur der kuran..

Evet Bunu degistirebilecegini filan sanan &gtSALAK ve bagnaz insanlar var..

Hoscakal