Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 02.07.2017, 18:18
seyrangah_06

Standard

Sevgili Aziz Nesin,

bu kitabini bir cok defa okudum ve her okudugumda kendimi gülmekten ama bir o kadar da derinlere dalmaktan alikoyamiyorum.

Bizim memlekete cok esek var Aziz amca. Dört ayaklisindan tut, ki onlar eseklerin en masumlari, iki ayaklisina kadar her türlü eseklerimiz var. Bu bahsi gecen iki ayakli esekler kimi zaman da kendini koyun sanip davar gibi kendini güddürüyor. Sende bilirsin Aziz amca bir esege ne kadar et verirsen ver o tabiati geregi otu tercih eder.
Seni hasretle ve sevgiyle özlüyor ve aniyorum. Senin Vakfi'na destekte bulunuyorum. Sen ateist olabilirsin ama cocuklar senin vakfinda ENSAR VAKFI'DAN daha emmiyette, daha güzel yetisiyorlar ve yarinin büyükleri olacak olan o cocuklar sirf bizim halkimiza degil, bütün dünya halklarina ve insanliga daha faydali hizmetler de bulunuyorlar. Inancli hanif bir müslümanim ama sana saldiranlarin dinlerinin kafiriyim Aziz dayi..

Yoruldum demistim artik dinlenmeye gidiyorum ve yerimi sonra geleceklere birakiyorum demistim.
Umarim gittigin yerde dinleniyorsun ve üzerinde oynayan cocuklar da fazla gürültü yapip seni hakk ettign uykudan uyandirmiyorlardir.

Geändert von seyrangah_06 (29.08.2017 um 21:43 Uhr).