Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 07.11.2013, 11:38
Benutzerbild von _Herakles_
_Herakles_ _Herakles_ ist offline
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Mantikhatasi Beitrag anzeigen
Bunun icin cinsel anlamdaki tecavüzlere sinirli kalmamak, bu terimi biraz acmak lazim.

Bana göre maddi veya manevi menfaatler ugruna insanlara ve özellikle kadinlara zorla dayatilan davranislarin tümü siddet, dolaysiyla bedene, zihne, ruha yapilan bir tecavüzdür. (Büyük resme bakildiginda)

Ama yok, "illa ki rizasi olmayan kisiyle cinsel iliskiye girme acisindan degenlendirelim" diyorsan, sorarlar adama:

12 yasindaki kizlara imam nikahi kiyip evlenen 60 yaslarindaki adamlar bu istatistige dahil mi? Tutunacak tek dallari olmayan,12 yaşında tecavüze ugrayan yaklasik 5,5 Milyon cocuk gelinlerimize "tecavüze ugradin mi yoksa kendi rizan mi var" derler, "kendi rizanla aynı evde kaldın mı devletin rizası var mi" derler...
Imam nikahiyla 3. 4. kadinla yasayanlara, aile ici tecavüzlere, sokakta ailesiz yasayan tinere bulasmıs cocuklara, yurtlarda siddet gören, tecavüze ugrayan cocuklara hic deginmiyorum...

Sonuc olarak cinsiyet esitligi ve kadin haklari ugruna "bedenim benimdir, başkasının namusu degil" yazan ve isvec'te bir camide üstlerini cikarıp "seriata hayir!" sloganlari atarak müslüman toplumlarda kadinlara uygulanan baskilari, ahlak anlayisini ete, bacaga, baldira indirgeyen zihniyeti protesto eden Femen üyelerinin tek tek memelerinde öpüyorum.. Sonuna kadar arkalarindayim.

Ve satirlarima Suavi´yle son veriyorum:

"Tecavüzü aklayan
Tecavüzcüyü saklayan
Yalanı zeka sayan
Talanı alkışlayan
Emekçiyi soyan
Şiddeti görev sanan bir ülkede
İNSAN kalabilmek ! "
ne yazikki yine müslümanliga saldiran ve kendisini alevi olarak tanitan biri böyle aptal cevap vermis.

bosphorus istatistiklerle tecavüzün en az olan ülkelerden biri türkiye oldugunu aciklayip ve belgelerken mantikhatasi üyemiz yalanlarla karalamaya calisiyor.

12 yasinda 5 milyon gelin var derken hic yalaninin ortaya cikacagini düsünmedinmi?

türkiye toplaminda 12 yasinda kiz cocuklarinin sayisi yaklasik 600.000

üstelik türkiye'de 18 yas altinda evlenme yasaktir.

ps. cevabimin daha iyi anlasilmasi icin bir aciklama yapmak gerekiyor. mantikhatasini iyi tanirim benimle alevi olarak tanismistir ve biz alevilerin beraber sünnilere karsi güc göstermemiz taraftaridir. böylelikle benimde alevi olmadigimi anlamistir