Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.05.2014, 12:59
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

BEN IM IDEOLOJIM VEYA SAVUNMAYA MUHTAC BIR DINIM YOK !

BENIM DINIMIN VE IDEOLOJIMIN YEGANE KORUYUCUSU ALLAHTIR !!

BENIM DÜSÜNCEME HISLERIME VE BEKLENTILERIME GELECEK OLURSAK :

KENDI DILIMDEN DINIMDEN IRKIMDAN VE BÖLGEMDEN OLANLARDA BARIS ICINDE YASAMAK !!

ATATÜRKÜ PEK SAVUNAN BAZI FITNECILER SU LAFINI NEDEN UNUTURLAR :

YURTTA SULH CIHANDA SULH !!

ÖNCE BIZLER EGER HEPIMIZ BIR TOPRAK BIR MILLETLER TOPLUGUGU OLAN TÜRKIYEYI BURDA KONUSUYORSAK; O HALDE ÖNCE VATANIMIZDA VEYA YURDUMUZDA KIMLER BARIS ICIN CABA GÖSTERIYORSA ; O ATANIN IZINDEDIR OLDUGUNA KANAAT GETIRIRIZ !!

VE KIM SADECE SAVAS KAOS KARGASA ISTIYOR HER OLUMSUZ BIR DURUMDA VATANI YAKIP YIKIYOR; YABANCI GAZETELERE TÜRKIYE KÖTÜ ÖCÜ DIYORSA ;

ISTE O SAHISLAR TÜRKIYEMIN VE TÜRKIYEDE YASAYAN MILLETIMIN ; DÜSMANIDIR !!

OSMANLI DA YAPILMIS OLAN BAZI HATALARI VE HATTA BAZI OLYLARI; TÜRKIYEDE YASAYAN TÜRK VE ALEVI KARDESLERINI ; BIRBIRINE KIRDIRMAK ICIN ORTAYA CIKAN ; SEN YAPILI TIPLER; SADECE BIR MERCIGE CALISIRSINIZ ""

YEZID VE HICLIGE !

ACINACAK HALINIZE BAKMAZSINIZ BIRDE MILLETE ; HICLIGE BOSLUGA ITIMAT EDEN HICLIK VE BOSLUK ICIN ÖMÜR TÜKETEN ILMINIZLE BIRDE AKIL VERMEYE KALKISIRSINIZ !!

YOK ; BEN SENIN GIBI KIMSEYI KÜCÜMSEMIYORUM BILE !

AMA SENIN BU MANTIKSIZ VE HATTA ILIM ILE BILE BAGDASMAYAN IMANSIZLIGINA BILE BUKADAR SABR ETMEM BILE ; BENIM SANA KARSI DAHI IYI NIYETLI KALMAK ISTEMEMIN ; KARDESLIGIN ERDEMININ BILINCINDE OLLDUGUMUN ; BIR GÖSTERGESI VE BIR IZAHIDIR !

SEN AMA BÖLÜCÜ IDIOLOJINE KILIF ARAYACAK KADAR PISKINLIK YAPIP; BIRDE KALKIP KÜCÜK VE YAPAY DÜSÜNCENLE MILLETE YÖNVERDIGINI DÜSÜNÜYORSUN !!

BELKIDE GERCEKTEN SEN IYILIK YAPTIGINI DÜSÜNÜYORSUN !!

BUKADAR BAGLILIK BUKADAR SALDIRGANLIK VE BUKADAR BÖLÜCÜLÜK; SADECE EGER BIRSEYE BUKADAR INANIRSAN YAPABILECEGIN BIRSEY !!

senin bu yönlerin ile bagdasmadigini düsündügüm , özürlü düsüncelerinin temelinde senin inancszligin yatiyor !!

yani senin icin baska disin baska !!

ama birbiriyle kesinlikle örtüsen iki yaninida görmezlikten gelmeyeyim !!

icindeki ilim boslugunu , cikardigin sesler kesinlikle kanitliyor !!

bos bir beyinden , türk sanat müzigi beklemek tabiiki , birazda benim veya burdaki cogu arkadaslarin, iyi niyeti suclarindan kaynaklanmaktadir !

""""" cocuk seni yakalarsam o kulaklarini cekerim senin ""
-----homo oldugumu söylemissin , ---

BURDAKI ARKADASLARIN AFFINA SIGINARAK TERBIYE SINIRLARIMI ACMADAN BEN BU COCUGA BIR DERS OLSUN DIYE BIR KELIME EKLEMEK ISTIYORUM "" HOMO OLUP OLMADIGIMI GERCEKTEN MERAK EDIYORSAN EN GÜVENDIGIN BAYAN CINSINDEN BIR HATUNU YOLLA ; BELGELEYELIM !! ""

(SEN TERBIYE SINIRLARINI ACTIKCA; BEN DE AGZIYIN PAYINI COK HOMOGEN OLARAK VERIRIM)

PIS COCUK SENI !!

HAAA ; KENDI YARANI NEDEN BENIM ÜZERIMDEN KASIDIGINI SORMAK ISTERDIM AMA ; SACMALARSIN KALSIN !!

Zitat:
Zitat von __CENK__ Beitrag anzeigen
Che benim icin hep bir idoldür!
Bunu senin o kus beynin anlamaz!
Che dünya halklarinin mücadelesinde,dünyanin en enternasyonal devrimcisidir!
Resim konusuna girmiyorum bile,sirf yanlislarini,pisligini bastirmak icin,karsindakinde celiski ariyorsun?Ama senin o örümcek kafali beynin aslinda celiski olan onu göremiyorsun?
Alevilere hakaret eden sen oldugun halde,karsindakini öyle göstermeye calisacak kadar acizsin!Kendi savundugun düsüncenin arkasinda bile duramiyorsun!
Sen önce kafanda kiceliskiyi cöz,sonra bir iki firin ekmek ye ve öyle benimle tartis!

Geändert von 1978salih (27.05.2014 um 13:06 Uhr).