Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 23.01.2004, 20:42
Benutzerbild von cidam
cidam cidam ist offline
Neuer Benutzer

Standard ATHENA For TURKEY!

Bu bir basin aciklamasi “taslagi” mi? Cevap evetse, yetkin biri, metni bir gözden geçirip, düzeltsin, yazida anlatim bozuklugu had safhada. Buna neden mi dikkat cekiyorum? “Hollanda TÜRK Fedarasyonu Genclik Kollari Baskani” tarafindan yazilan bir metni anlamakta zorluk cekiyorsam, dernegin samimiyetinden/ciddiyetinden dahi süphe duyarim.

Bunun disinda da, bu anti athena kampanya baslatma denemesinin pek ciddiye alınabilir yani yok! Konser, 01.12.2003 tarihinde verilmis, deniliyor, yani yaklasik iki ay önce. Simdi bir düsünün, en olmadik seyleri haber yapan basinimiz, böyle bir haberi kacirmis olabilir mi?! Aradan 60 gün gecmis olmasina ragmen böyle bir “sansasyonu” göz ardi etmis olabilirler mi?

Acik yazayim, yazi beni sinirlendirdi. Insanlari bölücülükle suclamak bu kadar kolay olmamali! “Hassasiyet” adi altinda yürütülen karalama etkinliklerinden de hic hoslanmam.
Ayrica, Athena`nin, bölücülükle, uzaktan yakından ilgileri olmadigini görmek icin, kücük bir arastirma yapmak yeterli olur(du)!