Thema: Demo Köln
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.05.2014, 14:38
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Eger PKK nin aldigi harclari ve Eroin kacakciligindan elde ettikleri paralari saymazsak !

Seriatci dernekler derken, Kiliseyi veya Vatikan i kastediyorsan haklisin !

Avrupada PKK TERÖR ÖRGÜTÜNE YAPILAN YARDIMI HIC BASKA BIR ÖRGÜT VEYA KURULUS ALMAMISTIR !!

Birde ,IMO nun BIP verilerini yayinlayip burda ALMANYA TR DEN neden korkacakmis , sorusunu sorabilecek kadar cahil oldugunu bu sorusuyla kanitlamistir !!

KORKAR , AVRUPA BIRLIGINE GIRMEMIZIN NEDEN ISTENMEMESININ SEBEBI NEDIR IMO??

1:MÜSLÜMAN BIR ÜLKE ??? HAYIR BENIM ÜLKEM DINSIZDIR !!
INSANLARI ARASINDA BENIM GIBI KÖTÜ MÜSLÜMAN SIZIN GIBI IYI DINSIZLER MEVCUTTUR !!

2: TR NIN NÜFUSU AB DEKI SANDELYE LERI BELIRLEYECEK KADAR COK !

3: EVET AVRUPA NIN 1453 1453 1453 1453 1453 DEN BERI BIR ACISI VARDIR !!

ONUN ACISINI ASLINDA HER ALANDA CIKARTMAKTADIRLAR !!

BAZAN PKK YI KULLANIRLAR ; CAHIL KÜRT KARDESLERIMI DAGA CEKERLER !!ELLERINE SILAH VERIRLER ; KARDESINE KURSUN ATTIRIRLAR !!

ÖCALANIN AILESINI HALA BESLERLER !!

4: TÜRKIYE NIN DEGIL AMA TÜRK HALKININ TOPLUMUNUN MILLETININ GÜCÜNÜ BÜTÜN DÜNYA ZAMANINDA HISSETMISTI:::

5: AMA BURDAKI BAZI KOMIK ; MASKELI ; PKK LI OLUP, TÜRKIYENIN BÖLÜNMESINI ; ISTEYEN O KADAR YAVSAKLAR VARKI !!

MERAK EDIYORUM BU YAVSAKLAR BENIM DILIMI NEDEN BUKADAR IYI KULLANIYOR DIYE :

CEVABINI DA VEREYIM:

TÜRKIYE YI DISARDAN BÖLEMEYEN SEREFSIZLERIN ; YEGANA YOLU ; ICERDEN YAPMIS OLDUKLARI BÖLÜCÜLÜKTÜR !!

KIMSE OYUNA GELMESIN !!!

PKK- TERRÖR ÖRGÜTÜDÜR ; !!

PKK- KARDESI KARDESE ESIR EDEN DIR !!

PKK- DIS GÜCLERIN KUKLASIDIR !!

AMA TÜRK DEVLETI ; MILLETI O TERÖR ÖRGÜTÜNÜN YERINE ; PARLEMENTOYU TERCIH EDEN KÜRT EVLATLARINI SECILME VE SECME HAKKINI YINE KORUDU !!

BIR KISI DE ASLINDA AKP NIN TÜRKIYENIN %50 SI TARAFINDAN SEVILMEDIGINI ; VE ISTENMEDIGINI SÖYLEMIS !!

SU HESABA BIR BAK:

AKP %50 SEVILMIYOR

CHP % 75 SEVILMIYOR

MHP % 85 SEVILMIYOR

BDP % 96 SEVILMIYOR !!!!!!

BUNA GÖRE BAN

CENK sen apta

Zitat:
Zitat von __CENK__ Beitrag anzeigen
Avrupa genelinde,sosyal ve kültürel etkinlik adi altinda en cok para alanlar,malesef ki seriatci derneklerdir!Bilmiyorsan ögren!Nrw de yapilan caminin parasini kim veriyor biliyormusun?Yada diger camilerin....Serefsizlik sizin ruhunuzda var,burda binlerce insani dolandirip ortadan kaybolan bu yesil sermaye ne oldu?Sen bir mercimek davasi var bilirmisin?Yada fidil?Yada deniz feneri?Bu paralar genelde avrupadan gelmistir....Cok büyük bir avm zincirinin esas sahibinin yesil sermaye oldugunu biliyormuydun?Hic parasi olmayan,fettullah gülenin oturdugu ciftligin fiyatini biliyormusun?Okullari nasil yaptigini mesela!"HIRSIZ,HERKESI HIRSIZ ZANNEDERMIS"Sizinkisi o hesap.........