Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 03.02.2017, 01:29
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

[quote=1insanol;2120374]lan sapik gihodi, defol git..Pislik sapik..git kime taparsan tap, benim konuma uzak duracaksin..aksi halde böyle iki metre havaya sicramakla kalmaz, gelir seni ininden cikaririm...Yakinda o putlari selanigin cöplügüne atacagiz..sizde pesinden gidersiniz rum bozuntularindan baska kimse sevmiyor zaten tanaganizi..Sanal sapik hakaret etmeyi seviyorsan git köprü altina soguturler seni ben o islere bakmiyorum..ettigin edecegin hakaretleri bin misliyla o alcak suratina tükürüyorum...THE HOST

[quote=Lara__;2120372][/QUOT

Gelmezsen o cocugusun ! Gel seni ciktigin deligi nasil sokuyorum gör bak! Senin agzini burnu dagitmayan senin gibi sümbül olsun sürtük...Rumlar Annana iyi gecirmi$ belli Pic kurusu Annan sana yanli$ baba sectiyse bunlun sorumlusu biu Kemalisler deyiliz...Annana köprü altinda gecirmisler beli ..git reklamini baska yerde yap g.öt killi
insan di$i yaratik icat ahkam kesiyordun müslümanligi ele aldin kimsede vermiyon sana soru sordum bidon kafa o yazdiklarin kuranin hangiayetinde yaziyor iblis??

Geändert von Lara__ (03.02.2017 um 01:46 Uhr).