Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 05.04.2015, 00:37
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard sakin unutmasinlar !!

Burda AKP degil hedef olan !
burda Türkiyenin vatanimin milletimin namusu haysiyeti ve hukuk düzeni.

nekadar bende cogu zaman bu hukuk düzenine karsi olsamda , busekilde kimsenin ödürülmesine sessiz kalmamaliyiz.

bu serefsiz haysiyetsizlerin, kimin isine yararlarsa yarasinlar , bu ülkede barinmamasi gereklidir.

burda cogu arkadaslarin bildikleri ama unuttuklari bir gercek var !!

o da , türkiyede sadece köpeklerin yetistigi sanilmamasin.

unutmayin ki bizler sadece baris icin sessiz ve sakiniz.

amma ve lakin, egerki bizim inancimiz az biraz daha zedelensin, egerki bizim suskunlugumuz iyi niyetimiz suistimal edilsin, BU KÖPEKLERI DEGIL DÜNYA , BU DÜNYADA YASAYAN HIC BIR GÜC ELIMIZDEN ALAMAZ !!

BUDA BÖYLE BILINE !!!

BU IT SÜRÜLERINE INSANI YAKLASIM BIR GEREKSINIM KI ; DEGERLERINI ANLASINLAR, YOKSA HEPSINI GELDIKLERI YERLERE DEGIL, TOPRAGIN DIBINE SOKMASINI DA BILIRIZ !!

SABIR SABIR SABIR DIYORUZ AMA BIR YERE KADAR !!

selam ve selametle

salih

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
AKP icin ISID ne kadar terrörist ise, benim icin de DHKP-C o kadar terröristtir. Ve böyle söylentilerle de onlarin ekmegine yag sürüyorsun.
DHKP-C benim dünya görüsüme terstir. Ben sosyaldemokrat görüste bir insanim, ama eger sen beni öyle görüyorsan varsin öyle olsun ne deyim? Sen öyle görmek istedikten sonra yapacak bir sey yok.

Bu miillet dedigin kim? AKP'nin tabani mi? Neyi unutmayacakmis sorulan sorulari mi? Yapilan hirsizliklari mi? Ölen o masum insanlari mi?

Ben siddetin her türlüsüne karsiyim.O yazida benim dikkatimi bile cekmedi o kelime, benim aklim baska yerdeydi. Bu yazi Cumhuriyet gazetesinden alintidir.
Ben sosyaldemokrat görüste bir insanim ve herseyin asirisina karsiyim. Ben ortayolun dogru yol olduguna inaniyorum ve herseyin asirisina karsiyim.
Simdi konu sulandi.....

Sen sorulari okudun mu? Bu sorulara niye cevap veremiyor hükümet?