Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 17.05.2014, 16:00
Ask_Sehidi

Standard

Kisa cevap veriyorsun ve beni celiskiyle sucluyorsun ama beni celiskiyle suclamam bile bir celiski teskil ediyor.
Ben kimseye iftira atmiyorum! Senin iftira dedigin mahkemin suclamasi. Bunlar iki ayri seyler.
Bende simdi fazla uzatmayacagim. Yunuslar balik degil, onlar memeli hayvanlar familyasina mensup. Yavrularini baliklar gibi yumurtlamazlar ve canli dünyaya getirirler. Ah su balik hafizalilar Yunuslar kadar akilli olsalardi..

Zitat:
Zitat von guel_ Beitrag anzeigen
Kisa Cevap: ask_sehidi, kendinle celisiyorsun, herkesi seviyorum diyorsun arkasindan seytani örnek verip cok insani sucluyorsun. Gene iftira atiyorsun. Hem sen neden tanimadigin insanlari hemen böyle yargilayabiliyorsun? --> Conchita Wurst`un sirf sakali var ve bayan gibi davraniyor diye ona Schwuchtel diyorsun??? Bu cevap yeterli bence. Senin gibi uzatmayacagim, ve deyimlerle de göz boyamak icin süslemeler yapmayacagim. Hadi sen AKILLI OL! Bütün Türk Halkini da asagiladin ya BRAVO Sana. Ayrica Yunus baliklarin cok zeki bir balik türü oldugunu ve koyunlarin da düsünüldügü gibi zekasiz olmadigini düsünenler de olabilir mi acaba? Kim Seytanla yatip kalkiyor ve Kim Haktan Yana bunu Tek ALLAH biliyor! Saygilar: Gül

Geändert von Ask_Sehidi (17.05.2014 um 16:25 Uhr).