Thema: izdivac
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 22.01.2009, 12:20
gunesinkizi75

Lächeln tr sartlarina göre maddiyat

Zitat:
Zitat von bahar64 Beitrag anzeigen
1. Evin varmi?
2. Maasin/Emekli maasin varmi?
3. Ailen ile mi yasiyorsun? (Wenn nicht, super!)
4. Araban varmi?

Das sind die Fragen, die am häufigsten gestellt werden.

ay evet bahar o sorular gercekten cok sasirtiyor beni, ha birde evin varmi diyor soruyorlar ya tam uyuyor hepsinin üstüne. türkiyede herkes icin kirada yasamak sanki bir iskence biz almanyadakiler ne yapalim peki, kendi evi olmayan evin icini dogru düzgün dösemiyor bile cok tuhaf, anlayislar cok farkli iste.

gerci türkiye sartlarinda artik yasamak tabiki cok zor ama birazda orada yasayan türk hatunlar cok rahatlarina düskün cogu calismak istemez veya paranin kiymetini bilmez, yeterki haftada bir kac sefer maniküre ve kuaföre gitsin, giyinsin, gezsin tozsun. cogu da zaten o programa denk gelirde seyrettigimde hani evlenirsem isi birakirim falan diyorlar ya ha diyorum besleyen erkek ariyor bunlar. gerci hepsi ayni degildir elbette, cogu türk erkegi de esinin calismasini istemiyor kiskancliktan falan diye düsünüyorum. türkiyede elemanlarin haklari da belki kisitlidir, cok arkadasimdan duyuyorum cok sarkintilik ediliyormus bayanlara bazi is yerlerinde, gerci herkes tavrini koydugu zaman kimse rahatsiz etmez ama yinede arsiz adamlar her yerde vardir mutlaka, bir red cevabi kabul etmeyen.

ben o programi cok egelenceli buluyorum ama en cok aslinda yaslilar icin seviniyorum bari düzgün biri ile evlenseler diye yazik )