Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 23.12.2007, 00:43
fikret25

Standard dualarin kabul olsun........

ve insallah, sen ve senin zihniyetli gibi nankörleri ALLAH carpsin...........
Yazdiklarina bir iki kisa cevap vereyim.
Cünkü fazla derine gitmek sizlere gerek görmüyorum: bir ata sözü: esek dayaktan ne anlar?

simdi sana bir uyari:
Erdogan, Istanbul Belediye Baskani olarak büyük basarilar göstermis, ve ta avrupada bile tastiklenmis derecede övmekte bulunmuslardi !!!
Simdiye kadar, hangi Bas-/Cumhurbakanimiz temiz ve lekesizdi?
1. Demirel (Bas/Cumhurbakani) stok yapmis, cezalanmaktan kacip, cumhurbaskani olmustu !!! Bunlari unuttunuzmu hainler !!!
2. Ciller, ABD nin götüne girip, milyarlari kendi cebine doldurmusken, halen ona taptiniz !! Bunlari unuttunuzmu hainler !!!
3. evet, suna hak veriyorum: zenginler, daha zengin oluyorlar, fakat, fakirler aynen kalmadilar !! Cünkü sosyal-saglik haklari, emekli, vs. diger gelirimden faydalanmaktalar !! Bunlari unuttunuzmu hainler !!!
4. Esnaflar, tüccarlar vs. Allah icin, el koyunuz vicdaniniza: hangisiler vergi ödüyor ?? ve ödedikleri, kazanclarina uygunmu??? Bunlari unuttunuzmu hainler !!!
70 Yil türkiyeyi yiyenler, iste bu sahislar !
Ve Allaha cok sükür, yikamadilar, türkiyeyi bitiremediler. Demekki: ne büyük bir hazine`mis bu bizim Vatan. Bunlari unuttunuzmu hainler !!!
Gelelim biz "almancilara", almanyada hersey icin vergi cit demeden ödüyoruz, türkiyede varligimizi cogaltiyoruz.....hanginiz Türkiyeye vergi ödüyor bu varliklara??
Bunlari unuttunuzmu hainler !!!
Tabiiki unutursunuz, cünkü islerinize gelmiyor !!
Sizler sadece Vatan-Hainleri degil, serefsiz ve imansizlarsiniz......yikici, zekasiz parazitler.....böyle milletle, vatanimizin kalkinmasi imkansiz. Yaziklar olsun sizlere !
Vatanima agliyorum, aciyorum.......dünyaya meydan okuyacak bir Vatanimizi yikanlar, engelleyenler, iste sizler!