Thema: Annem
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.05.2015, 05:00
Benutzerbild von disfrirrcasi
disfrirrcasi disfrirrcasi ist offline
Neuer Benutzer

Standard Söz gümüşse, sükut altındır.

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
TErbiyesiz ahlaksiz ve bilhassa müslümanliktan pay aldigini sanan zavalli insan.
senin her iki kelimenden birtanesi, küfür olarak yazilarina yansiyor ise, icindeki pisligi , disariya böyle vurduguna isarettir bu.

ipini kirmis buzagi gibi, agzindan sadece küfür salyalari sacan, benligini ve egosunu, haksiz oldugunu anlayinca , ancak küfür salyalariyla , ortaliga sacan, ve hatta küfrü bire bir bile kullanmasini beceremeyip, ortalikta , pisikopatlik yapan, ne oldugunu unutmus , kisiliksiz insan bozuntusu.

senin yazilarina inat, benden hala küfür beklediginden eminim.
ama senin seviyesizligine canak tutacak kadar alcalmak , degil benim hamurumda, tuvalete biraktigim disgida dahi bulunmaz !

senin ve benzerlerinin bu gafil ve küffar amaclarinin yegane sebebi, sizin karaktersizliginizde mevcut.

aslinda hak ettigin onca kelime ve sifatlar varki duyman gereken ve hatta duymanda fayda olacak, lakin ben susarak, senin bilhassa kendine, baskalarinin düsündügü ama kendine bizlerin gözünde yakistirabilecegin kelimeleri secmeni tercih ediyorum.

yolunu kaybetmis bir köstebek misali, sadece böyle ortamlarda, küfürlerin hücrelerine islemis halisin sen !

sana yakistirilan ve söylenen bütün ithamlarin , nekadar dogru oldugunu görüyorum !

seni aslin ne ise burda aleni bir sekilde ortaya koyman, senin ne kadar rezil bir durumda oldugunun göstergesidir diyorum.

bu manada sereften bahseden , OROSPU kelimesini ILAHI isim ile bir arada kullanan mahlukatin en son noktasinin , zebanisi olmaya aday olan , beyni zikkimlanmis, günü kararmis, sabahi olmayan ve günü dogmayan zavalli !!

senin burdaki tavrini ben kendi bildigim yere illaki sikayet ederim !
senin hakk anlayisin, bel altindan yokari cikmadigi zaten ortada !

sadece kuru yaygara ile sap ile samani birbiriyle harmanlayan, bildigini an ve an unutup, cehaletin kapisinda dolanan, insanligin manasini yitirmis halisin sen !

daha bel alti vurmadan konusmasini dahi beceremeyen, kadin cinsinin , kaypaklasmis durusunu ortaya koyan , ve seref kelimesini suretinde rezil eden yaratik seklindesin!

senin seklini aynalarin bile kabul edip yansitamadigi, akli dengesini yitirmis soyundan birhaber , disgi seklini almis , bir mahluksun sen !!

daha söylenecek o kadar söz varki , agirligini tasiyabilecegin , okadar asagilik yapiya sahipsin sen !!

cüretin bedenini asmis, senden bes paralik kadin bile olmaz!

Namus düsmani demisin ya bana !

degil senin namusunu , cismini bile kabul edecek mide yok bende !

komik dimdimi !!! ancak tintin dimdim tuntun yakisir seni anlatmaya !

bos bina gibi, harabe olmaya tutsak olan, görüntüsün sen !!

Kendi batakliginda batiyorsun daha derinlere inme , cikamazsin !
bilmedigin tanimadigin insanlara küfür etmeyi birak.

ya salih kardes kendini bilmez iki tane sanal yosma icin hic ama hic kendini yorma

bu ikisinin ne mal oldugu ortada