Thema: O2 can do
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 01.06.2017, 17:58
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Takma güzel basina tokadan baska bir sey. Seytan'nin kizi ya da vesvesesi varsa, müslümanin da besmelesi var.
Ich sehe auch nicht, wo Du mit einem Wort auch nur was von Verkaufen erwähnt haben solltest.

olmaz takicam..)))) baska takicak birsey bulamadim...)))

iyilik yap denize,denize at....Allah a$kina seyrangah ben nerde yazmisim verkaufen diye bir söz...göster bana...

bu deli karinin yazdigi senin aklina mantigina sigiyormu???? Buna kim para verip de alir? bedava alirlarsa sükür etsin,bu insanin ocagina ates düsürür ya...bosuna setyanin kizi demiyorum buna
buna senin aklin eriyormu???? Verkaufen mi$ , ben üste vericem yazacaktim ,atlamisim...

iftira atmaya bayilir bu les kari

üüüffffff hep is ,hep is....)))) toplantidan toplantiya kosuyorum..))))))) günde 15 kere vaybeeye girip pause yapma firsati zor buluyorum üüüfffffffffffff...))))))))) sanirsin toplanti vaybee de oluyor..))))))

hatirliyormusun seyrangah ?banu! hatirlar, nasil gülmstük allahim,eski yazilarina bakin sunun..)))))) yok birde sevgilile gününde bir yazi paylasmasti....)))) isten eve gelmis birde ne görsün kapinin önünde bir paket cicek ,kimden oldugunuda bilmiyor....o yüzden buraya foruma yazmis coook tsk ediyordu bu cicegi ona gönderene...))))))))) sanirim ciceki gönderen kisi vaybee den birileri ,yoksa insan neden böyle birseyi foruma yazsinki....)))))))))

iste bu mal karinin kafa bu kadar calisiyor....ama kadin resmen ego patlamasi yasiyor,yok böyle birsey..))))) banuya hala güleriz buna...)))))

Geändert von Lara__ (01.06.2017 um 18:12 Uhr).