Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.04.2018, 22:11
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

Ha$im Kulmac ... $u mübarek üc aylarda ,seninde Allah bin türlü cezani versin , iki kuru$ para fazladan kazanayim diye, bu kadar haksizliga yolsuzluga tabak tutuyorsun...herifler günde 10 nick aciyor, userlerin özel bilgilerini,resimlerini, calip burada paylasiyor, hepisinin niki duruyor...

sen her gün tülay ve nurbanu nun nickini silince sana köln'den bir daire mi veriyorlar?????boyunu görende adam sanir seni...Ha$im Kulmac kefenin cebeni yok , yatacigin yer 2 metre, yaninda birseyde götüremeyeceksin...iki cente tenezül ediyorsun...2 cent diye haksizlik,zulüm karsisinda gikin cikmiyor,2 kurusa tenezül etme ....kontonu ver , sana günlük yemek parani ben vereyim..en azindan bogazindan helal lokma gecer

ve sizler vaybee üyeleri , sadece okudunuz, bana dokunmayin yilan bin yasasin dediniz, yillanlari aranizda beslediniz. bu yilanlar bugün sizlere dokunmuyorsa yarin, cocuklariniza , torunlariniza mutlaka dokunucak..bunlar dokunmasa bile , yilandan yilan dogar, bu yilanlari yavrulari sizin cocuklariniza dokunucak...

bu ciyeri be$ kuru$ etmeyen ki$iler , pazartesi benimde account'umu kapatirlar ....hayir yadirgamiyorum. Kapaticaklar tabi, cünkü carklarina somak sokuyorum....üc kuru$a tenezzül eden adamlar bunlar

Geändert von Lara__ (28.04.2018 um 10:21 Uhr).