Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.03.2015, 16:23
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

AKP'ye oy veren her insan aptaldir;

Nicin aptal?
AKP yalan söyler, söylemedim der sonra yalan söyledigi cikar ve "Allah icin söyledim" der!
kitle alkislar "HELAL OLSUN BE!" der..

AKP calar ve calmadim der, sonra "CALDIM LAN" der, ve kitlesi "Helal olsun adama, dogrulari söylüyo" der ve alkislar.

Kandil ve PKK ile görüsmüyorum der, görüstügü cikar ve "GÖRÜSÜYOM LAN!" der ve kitlesi yine alkislar mk...

Ekonominin basiretsiz yöneticiliginden kaynakli alti oyulup ve sonra cöker. "Ekonomik kriz yok" der, 3 gün gecmez dolar firlar, MB baskani firca yer ve kitle yine "Helal" cekip alkislar.

bunun gibi bariz binlerce örnek daha sayabilirim sana... bu, akpnin türkiyenin aptallarini hedefledigini gösterir he tabi olay öyle ya da böyle rant meselesine dönüsüyo ve isin icinda para ve cikar, ganimet olunca bazi uyaniklar AKP'ye girip ALLAH ALLAH diye insanlarin gönlünü oksayip oylarini sömürüryo

Avrupa camilerine gelip "ALLLAH RIZASI ICIN PARANIZI DEGERLENDIRCEZ!" diyerek insanlarin yemeden biriktirdigi paralari gasp eden sirketlerle ayni kisiler bunlar. O paralarini verenler nasil aptalsa, bu oylarini verende AKP'ye aptaldir, aptalin önde gidenidir. "Alt tarafi Bi oy veriyom lan, canim yanmiyo param gitmiyo" diye düsünende yaniliyo, cünkü AKP hem ülkenin hem de cografya insanlarinin gelecegini gasp ediyo, ülkeyi yasanmaz kiliyo..

Dedigim gibi t9'cugum, aptalaa yaptiginin aptallik oldugunu söylemek benim yigitligimde var. o yüzden AKP'ye oy verip de su ülkenin amina koymayin lütfen ;(