Thema: Turan
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.12.2014, 17:08
Gazman

Reden Ezik Ermeni

Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Ben icki icmem ki))
Sen önce o kus beynine biraz bilgi yükle,ordan burdan kopya ile,burda birine yamanmaya calismak icin caba harciyorsun,ama yazdiklarinin kopya oldugunu herkes biliyor)))
Ilk sana tavir aldiklarinda üzülmüstüm,sonra ögrendimki hertürlü entrika varmis sende...Seni adamin biri burda,adamin biride pano da rezil rüsva ettigi icin kendi nickinle girmiyorsun,bu sahteye nicke milleti alistirdigini saniyorsun,fakat insanlar senin ne mal oldugunu bilerek yazyorlar!Senin yazdiklarin,söylediklerin zerre umrumda degil inan,senin gibi ortalik mali pisliklere,Fasist irkci kelle avcisi cellatlara,meydani birakmamak icin!Senin kadinligini benim yanimda zerre önemi yok,iki tür kadin var derler ya,eglenecek ve evelenilecek kadin,sen anca eglence kadini olabilirsin,fakat ben seninle eglenmem bile,cünkü senin gibilerine nefsim olmaz benim....
Bana cevap vermis mis))))
Güldürme adami,kopya yazilarini savunamadigin icin ortaya bir sürü sey sürdün,böylelile insanlar senin ne kadar alcak oldugunu gördü....
Herkesin bir degeri vardir insan olarak,senin bende hic yerin yok......
Cok zoruna gitti biliyorum seninle ilgilenmem ama senin iki nickine iki zarf attim sen ecvaplari karistirdin ben ne yapim)))))))9
https://www.youtube.com/watch?v=DI9mGRpGI74