Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 12.01.2011, 14:35
Benutzerbild von tekzenci
tekzenci tekzenci ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard mein Arbeitstag als Waybee - Admin

07:00 wecker klingelt...kein bock
08:00 wecker klingelt..kein bock
09:00 wecker klingelt..kein bock
09:54 chef am telefon *ulan nerde kaldin allahsiz? tonla para verioz sana..site cökmüsch yine!!!!cabuk kalk ulan!!!*
11:00 aufstehen..suche was zum frühstücken..evde bishey kalmamisch..ulan bi daha eve kiz getirmicem..hem sabah 5te kalkmisch..mutfakta yicek ne varsa yemisch sonra gitmisch..ulan bu ne
12:00 frühstück beim burger king mit 3 hamburgern und ne cola
13:30 treffe ich in der zentrale ein...gucke aufs handy...67 unbeantwortete anrufe in abwesenheit yazio..DURUN ULAN BOK MU VAR?
14:00 geh ich ins serverraum..temizlikci kari yine serverin fischini cekmis salak...makinalarin hepsi donmusch...fahre die systeme hoch...
15:00 chef steht vor mir...*äähhh ugurcugum..hemen hallettin sitenin sorununu...sagolasin..sey..ne dicem..türkiyeden bi cocuk var..siteniziniz administratörlügünü ayda 400€ ya yaparim diyo...bende karar verdim..seni ishten cikarim onu alim...zaten 4 aydan beri maaschini veremioz sende maashini sekreter kizdan naturalien olarak alion..kiz artik düz yürüyemez oldu...ne dersin?*
16:00 sachen packen...ab nach hause...telefon caliyor...chatten tanischtigim nezli diye bi kiz..illem benim gibi kral adminle tanischmak istio...
18:00 kizla bulustum..treffen uns im studiwohnheim...tek odali daireler..kiz diyo *burasi iyi degil senin eve gidelim*...yashadik bu gece
19:50 son dakkada lidl noch erreicht..kapanmadan iki shishe kirmizi sharap...bi paket chips..5 kondome...iki paket gofret...kondom az geldi, 10 tane daha alim
21:30 nezli säuft wie n loch mashallah...birinci shiseyi nerdeyse tek bashina kendi devirdi...neyse..bi soyayim bakayim ne var ne yok kizin kazagin altinda...hhmmm schaut net schlecht aus
22:50 chef ruft an *aaahhhhh..türkiyedeki admin sahtekar cikti...yarin sabah hemen gel ische baschla...site cöktüü..hemen gel..eksik kalan parani ödicem..site cöktü ulan!!!*
1:45 4üncü postadan sonra artik nefesim daraldi..nesli tam sarhosch..bana siir okuyo..masal anlatmaya baschladi...en son rotkäppchen und der gruppensex mit 7 zwergede dinnemeyi biraktim...