Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 06.12.2016, 19:32
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Yalanlarini yesinler onun bunun yosm...sen birtek tane teklifimi göster ben gelip senin kapinda namertim diye ilan edecegim...Fakat gösteremezsin...Senin gibi yosmalari ezel gibi delfin gibi a sosyallar ancak kullanir..seni köpegimin bakicisi bile yapmam...Hadi simde The Host dedik ..defolun karsimdan terbiye yoksunu surtukler.
Realde karsima cikamiyacak alcaklari muhatap almiyorum.Zerre kadar haysiyet ve serefiniz varsa toplanin gelin yüzleselim...dünden beri ancaka sanal capulcu oldugunuzu zirvaliyorsunuz
----------------------------
Lara__´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sketsch gibi...))))

Bravo sana Ezel ! sen bu möölemeyi gercekten anladinmi? bu ya$am artiginin istedigi ilgi...ilginc olan $uki forumda bana yazan her kim olursa olsun yeni bir Nikle ortaya cikmasi....bu le$ bana bir kac ay önce 32 mail arka arkaya gönderdi yigidadam nikiyle ,2 sini okudum 30 nu okumadan sildim ve kendisini igno yaptim....bende beni takinti haline getirdigini düsünüyordum ama sorunun ben olmadiigndan eminim ...bana forumda erkek nikiyle kim yazarsa yazsin mutlaka yeni bir nikle ortaya cikip bildigimiz tarziyla kal

Geändert von YigitAdam (06.12.2016 um 19:37 Uhr).