Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.04.2015, 12:15
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen t9'a hitaben

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
sevtap sorum o degildi. sen gercekten nisanlimisin?

seni banu, lara ve diger seviyesizlerle bir safta görmek beni gercekten sasirtti.

bende burada bircok üyeyi sevmiyorum ama hicbir zaman düsmanimin düsmani diye o seviyesizlerle ayni safa gecmedim.

yalniz kalmayi tercih ederim ve kendimi kendim savunurum ama bu seviyesizlerle bir an bile ayni safa gecmem.

sen kendini savunmayi biliyorsun ve kimsenin hele bu kadar seviyesiz insanlarin yardimina ihtiyacin yok.
Ulan Kenan böyle insani duygulardan, erdemden sen mi bahsediyorsun? Seviye dediğin şeyi sadece kelime olarak ağzına pelezenk etmişsin, tatbik( uygulama) yok. Mesaj kutumda günlerdir sana açık adresimi vereceğimi, hiç birşeyimi saklamadığımı söylüyorum. Ve çoğu insan da biliyor çok net olduğumu bu konuda. Millete '' artık mendil'' diyorsun, ulan pezevenk sendne ala fırsat düşkünü (!) artıkçı var mı? Milletin önüne çıkmnaya korkuyorsun reelde, ama burada '' taş tanrı zardos'' edalarındasın (!) Ne ayaksın oğlum sen? Bırak seviye meviye ayaklarını harbici ol, gündüz kuzu postu, gece domuz postu giyinme.