Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.12.2016, 01:30
___EZEL___

Standard Sokak kadınları;

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Yok burda senden baska bir$ey anlayan yok zaten .Bravo sana! cok dogru bir tesbit ben Türkiyenin deyil Dünyanin en güzel tatil yerlerinde gezerken sen bulundugun o 40 m yerde döner cevirmeye sogan dogramya mahkumsun..Ben Türkiyenin en güzel yerlerinde günlerimi geciriken ,sen Türk topragina adimi atamaycaksin.A$alik Kompleksini dengelemek icin bu ve benzer forumlarda mazlum edebiyatini tekrarlayrak demokrasi altinda insanlari birbirine ki$kirtarak kendini e$itlemeye calismakla yetineceksin..Dagda abilerine G.ötünü uzatirken mi ögrendin siyaset yapmayi?

Evet Kemalistim sonuna kadar..en azindan köküm belli,yurdum belli,Atam belli..
SEnin Atan kim?yurdun neresi?

Babasinin sekizinci karisinin dokuzuncu oglu Ezel, fa$istligi ,irkci nefreti aile yapisadan ileri geliyor,aile ya$antisinin yarattigi eziklik asalik kompleksi. Kürt analariniz karilariniz ellerine Silah alip daglara cikicagina kocamin neden tek esi deyilim,neden kizimi okula göndermyiorum diye sorgulasaydi....Türkiye ve Dünya ceset ve lahn kokusundan olu$an o pis kokunuza katlanmak zorunda kalmazdi..$imdi defol git yaptigin en iyi $eyi yap soganini dogra marulunu yika...
Hayatınız,bakış açınız,yaptıklarınız ve yapacaklarınız anca belden aşağı ve hakaret.Üç kelimeyi yan yana getirip doğru dürüst bir türkçe bile kullanamıyorsunuz.Sizin gibi aşağılık yaratıkları ciddiye aldığım için yazmıyorum,sizin yazdığınız savsataları deşifre etmek ve teşhir etmek için yazıyorum.Suriyede kaybeden gericiliğin tasası sanki bunlara düşmüş.Bunlar yazdığı zaman sanırsınız ki,türkiye savaşa girmiş kaybetmiş,bunlarda psikolojik destek veriyor.İşid ve El nusra militanlarına anca bedenlerinizle teselli verirsiniz.Bu da sizler için zor olmasa gerek,bir imam nikahı 3 kere boş,sonra bir imam nikahı daha.Hallaç pamuğuna çevirirler sizi diyicem ama bu işidçiler pedofil oldukları için size kimse bakmaz.Yaten bakılacak yüzde yoktur sizde.Bol bol astar değiştirmenizden belli....