Thema: Kirliler
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 03.06.2015, 08:25
__KAAN__

Standard Pedofil müslümanlar!

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Panonu sktirme, kimse panoya girip de senin gibi yumoşun yazilarini takip etmek zorunda degil. _CENK_ de _EZEL_ adiyla buralarda dolasiyordu. 1 kisi, 2 farkli profil. Donek. Profilin neden engellendi ondan da bahsetseydin.

Burada konu HDP ile alakali, AKP'den konusan sensin anlama ozurlu. HDP kirli, sen de kirlisin, HDP'yi fanatikce savundugun icin, yoksa kisisellestirmek yok. Kisisellistirmekten ciyaklayip kisisel ithamlarda bulunan yine sensin DINGIL ) nasil beton bir kafa varsa sende, yazdigin cumleden bir onceki cumleyi unutuyorsun .mk. Ya da ''kisisellestirmek'' ne demek onu bilmiyorsun, ya da HER IKISI. ahaha.

Ama bir soz var ''bir soze bakarim soz mu diye, bir de sozu soyleyene bakarim adam mi'' diye.

Sen fasist, KÜRTCÜ, ateist bir yobazsin. Ama ben kendi halinde bir muslumanim. Muslumanlar soyle muslumanlar boyle diyerek ne bok oldugunu kendin gosterdin zaten. dedigim gibi, senin gibi irkci fasist kürtler genelde Islam karsitidir, ben de onlari gordugum her platformda tokatlarim boyle.

Ulan surada 2 mesajdan hem kürt hem ateist oldugunu nasil anladim yine sen o tuvaletini bosalttigin agzindan bunu soylememis olsan bile surada 2 mesajda ne mal oldugunu tahmin edip buluyorum.
Pedofıl sapık müslümalar olan akepe nin çürkğn yüzünü görmek istiyorsanız,boss takip edin yeter.Görünen köy klavuz istemez,sizin sapıksal zihniyetiniz heryerde su yüzüne çıkyor bak)) Ha akepe ne demek oluyordu islamiyette )))