Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.06.2014, 17:45
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
100'DEN FAZLA SILAHLI PROVOKATÖR ANKARA'YA GELDI (okumak icin linki tiklayin)

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, son günlerde seçim çalışmaları kapsamında uğradıkları saldırılardan dolayı bir basın açıklaması yaptı.

Ankara’da MHP ve CHP’yi birbirine düşürmek için provokasyon hazırlığı olduğu bilgisini veren Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, "son gelen iki istihbaratta Ankara dışından gelen 100’den fazla silahlı provokatörün seçim günü kargaşa ve kaos çıkarmak için Ankara’ya geldiği bilgisini aldık" dedi.

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, şunları söyledi:

“İstenmeyen olaylar devam edecek gibi görünüyor. Ekibime ve bana karşı ciddi bir hazırlık olduğu bilgisini çeşitli kaynaklardan alıyoruz. Özellikle son gelen iki istihbaratta Ankara dışından gelen 100’den fazla silahlı provokatörün seçim günü kargaşa ve kaos çıkarmak için Ankara’ya geldiği bilgisini aldık. Bu isimler seçim sandıklarını sabote edecekler. Gölbaşı ve Etimesgut bölgesi özellikle seçilmiş, çünkü o iki bölgede CHP’den MHP’ye oy kaymalarını görmüşler. Bunlarla ilgili önlem alınması gerekiyor. Bu tarz provokasyonlar sonucu kan akar. Hiç bir makam ve hiçbir koltuk hiçbir insanın tek bir damla kanına eşdeğer değildir. Ben bu noktada kendimi önce Allah’a sonra Ankaralılara havale ediyorum.”

ulusalkanal.com.tr
mart ayindaki haber haziranda niye paylasilir?