Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.10.2009, 17:08
Serhatx1970

Daumen runter

Zitat:
Zitat von tonguz Beitrag anzeigen
Serhat hazir bu kürt konusuna deginmisken (anlasiliyorki senin damarina bastim galiba:-)))
hemen devaminida getirelim sen genelleme diyorsun ya,,bak sana daha neler yazacagim,sen cok akilliyim saniyorsun ya kendini herhalde arastirinca biz TÜRKLERI biraz anlarsin bu irka neden kizdigimizi....

ülkemizde belki biliyorsun, yoksul kesime yönelik bedava sağlık uygulaması var. bunun adı 'yeşil kart'

nedendir bilinmez yoksul bir kürdün yeşil kart alması gayet kolayken, yoksul bir Türkün yeşil karta sahip olması zor!!!!!

ülkemizde yaklaşık 10-12 milyon civarı yeşil kart sahibi var.

kabaca bir tahminle ülkemizdeki kürtlerin %60'ı , Türklerin ise % 5'i yeşil kart sahibi.

hükümet yeşil kart uygulamasını kaldırıyor. yerine yeni bir uygulama geliyor. yeşil kartlılar sigorta kapsamına alınacakmış, sigorta primlerini devlet ödeyecekmiş. böylelikle hem sağlık hizmetlerinden bedava yararlanmaya devam edecekler, hem de primleri ödendiği için günü gelince emekli olacaklar.

çalışmadan emeklilik !!!
adam köpek encek atar gibi cocuk dogurtacak calismayacak cocuklarini dilencilige gönderip,yine Türklerden para dilenecek,ve biz bunu ve piclerini besleyecegiz????
eger bir gram erkeklik varsa sende gittigin bazi anadolu sehirlerinde örnegin eskisehir,gümüshane,izmir,samsun,canakkele,vs,vs,f akirlerin yasadigi semtlere git sor bakalim kimin yesil karti varmis???????
cok zor bulursun olanini...ama yesil kart uygulamasi nerdeyse her Kiro icin hic bir sart aranmadan kayitsiz sartsiz uygulaniyor..
attirmayin adamin tepesini,Güzel ülkemin Her nimetinden yararlanirlar askerimize Silah cekerler Ödülleri yesil kart ve zamani gelince emekli ayligimi!? ya gercekten böyle bir sey olamaz Sehitlerim yerinde rahat uyuyamaz yedigim ekmek bogazima dügümlenir !! Ama gün gelir Öfkemiz Firtina olur alir bu soysuzlari savurur gün olur deli bir cay gibi kabarir sel olur bogariz Elbet günü gelir!gün gelir ve sen gibi Kürt olmaktan ötürü hissettigi asagilik duygularini bastirmak icin Türkmenim diye burda milleti kandirmaya calisanlarida tepeleriz..
Tüm türkiye genelinde sen ayrica biliyormuydun en cok kacak elektrigin nerde kullanildigini???mardin,hakkari van,diyarbakir,bu konuda Türkiye genelinde liderler..ve bu konuda gerek PKK gerekse yerel yönetimlerini olusturan DTP liler tarafindan bu isleri yapmalari icin resmen destekleniyor..ve sen kalkmis genellemeden bahsediyorsun....
kimi kandiriyorsun sen beee kimiiiii???
müzik piyasasini tamami ile ele geciren kürtler biz Türklerin sirtindan kazandiklari paralar ile bizimle dalga gecercesine PKK yi besleyip semizliyorlar..
bu konuda sana bir kitap tavsiye edecegim hani sen bana diyordunya ben sadece tek tarafli kitap okuyormusum diye..sana zamaninda öz be öz halismi halis PKK li olan Sami demirkiranin PKK isimli kitabini oku diyorum..oku ki türkiyede hangi politikaci ve hangi sanatcilarin PKK ya gerek maddi gerekse lojistik destek icin neler yaptiklarini ögren...
bir kürt olarak kesin taniyorsundur sami demirkirani..azili bir katildi,ama pisman oldu ve PKK hakknda o ünlü kitabini yazdi ve PKK nin ve aponuzun tüm pisliklerini acikca meydana döktü ve ölüm listesine alindi pkk tarafindan..
sende burda Türkmenim diye milleti kandirmaya calis...cocukmuyuz lan biz burda..

Bak kocum tartisacaksan adam gibi tartis konuda kal, ve oradan devam et. Benim Türklügümden, Vatan severligimden, Halkima olan sevgimden, ve benim erkek oldugumdan hic ama hic bir kuskum yok ok mi kardesim. Ama kisiligime olaf atmisken sana sunu söylemis olayim. Türkiyeyim rahmetlu mustafa kemal atatürkten sonra sadece ama sadece hic araliksiz, bencil, sahte milliyetci, yobaz ayilar yönetmistir. Hep kendi ceplerini doldurmustur ve gerektikce bunu silah zoruyla gerceklestirmistir. Seni bu aldigin bilgililer hangi kaynaklardan oldugu ap acik ortada. Türk bayragimizida bürünürler ayni anda kan dökmelkten siddetten ezmekten felan fisman konusurlar. Senin o savundun kurumlar mesela Asker 60li, 70li, ve en son 80li yillarinda kendi insanindan 10.000BINLERCE insanini yok eti YANI TÜRK KANI DÖKTÜR, hapisanelerde, sagci solcu demeden, kürdü türkü demeden insanlara eziyet ve iskence etiller ve yok etiller. Bu günün askeri akillandi gibi insallahda öyledir . VAy AKP türkiyeyi satiyormusta, oradan buradan kafadan atma belgeler cikariliyorda, ben buna propaganda derim. AKP Türkiyeye cag atlatirdi CAG. Türkiyeyin yilik gerlirini 6la 8 arasi yukari dogru katladi. Borc alan degil artik borc verebilen ülke yapti. CALISTILAR. Simdi sana diyorum sende erkeklik denilen birsey varsa sana su lafim var. Yigidi öldür hakini yeme demisler. Birakin artik su nankörlügü beni hic bir damarima basmadin ve basamazsinda. Cünki neden: Senin tartisma kabiliyetin yok, siddetli ve asalayici bir sekilde konusan, tanimadigi kisiye lan diye hitab eden maganda, saygiyi bilmezlerdensin, saygiyi bilmeyen ben seviyemde zaten olamaz. Bana lütfen Ergenekonun köperklerinden MHP picelerinden sahte belgelerden konusma ! Ben türkiyenin gidisatini görüyorum, hükümet BARSI pesinde. Baris pesinde olan bir iktirada benim icin Milliyetcinin en büyüdür ve en güzelidir.

Benden bundan sonra cevap beklem! Istedigin kadar tepin. Kendi seviyenden insanlarla tartis, hakaretmi edeceksin küfürmü edeceksin bilmiyorum ama kolay gelsin.

Geändert von Serhatx1970 (26.10.2009 um 17:13 Uhr).