Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 17.06.2015, 00:13
__KAAN__

Standard Bosp

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Lan iyi guzel o kadar kapi acildi yardim edildi de sen nankorlugunu surdurursen Turkiye Cumhuriyeti'ne hainlik yapip nankorluk yapip daha sonra da dini hangi yuzle Islam'i kullanarak ''Hani Allah'in kuluyduk, muslumansaniz yardim edin'' diyebiliyorsun. Buna yuzsuzluk deniliyor. Muslumanlar niye nankorluge devam edenlere yardim etsinler, anca aptallar yardim eder.

Ha bire mazlum edebiyatiniza koysunlar, o mazlum edebiyatinizla teror uzerine teror estiriyorsunuz zaten. 'Acima yetime doner koyar dotune' diye bir sozu atalarin bosuna cikarmamis. Adam YPG'yi PKK'yi destekler, Apo'ya 'baskan' der, sonra ''muslumansan bana yardim et'' der. Mantik nerede. Bir musluman niye PKK'yi, YPG'yi desteklesin. Destekleye estekleye bir Yezidi destekler anca.

Madem gobane filan YPG kontrolunde, goc eden kurtler niye halen Turkiye'de? Gayet mantikli bir soru.
Sana mantıklı bir cevap verim o zaman,onlar hayatlarını savaştan uzuak sürmek isteyen insanlar.Bir kısmıda,akebe nin destekleyip büyüttüğü sözde muhaliflerin aileleri.
Ayrıca,insanı insan olarak kabuletmediğin müddetçe,seninle tartışma yürütmek imkansızçKadan beygiri gibi tekdüze ve kaba siyaset yürütüyorsun,bazen öyle oluyor ki bu durum,sırf kürtlerden oy alamadığı için akebe,nankör diyorsun.Akebe kime ne yapmış? Oy almak için bukelemunu oynayanlar,içindeki kini akıtmak için,nankör diyorlar,sanki bu ülke akebelilerinmiş gibi davranmaktan vazgeçin artık.Bu ülke çeşitli milliyetlerden türkiye halklarının.Ayrıca,yezidilere neden çatıyorsun? Hani dininiz,her dine saygılıydı,ne oldu herkese saygılıyım yalanına?Yemezler,sizlerin ne menem birşey olduğunu gördü bu dünya...