Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 12.06.2015, 14:40
__KAAN__

Standard Dağ

Zitat:
Zitat von turkogluturkiye Beitrag anzeigen
kim yazdi bu pacavrayi
böyle zirvalarla ancak dagdaki magara teröristlerini yönlendirirsiniz
be capulcular Türkiye ve koalisyon gücleri olmasaydi bugün ypg liler isid`in köleleri avratlarinizda cariyeleri olurdunuz
cok nankörsünüz hemde cok
isiniz düstümü agam pohunu y..m diye yalvarir
isiniz bittimi biryerleriniz kasinir
nankörler buyüzden tarih boyu onun bunun sürtüklügünü yapti
Biraz Tarih okuyun MÜSLÜMAN TÜRKLER ANADOLUYU FEHT ETMESEYDI ASIMILE OLMUS TARIHTEN SILINMIS Olurdunuz.
akilli olun
Avrupalilar amerikalilar sizin o alcak terörist suratiniza heves degiller
kullanyorlar sizi onlarin zevk araci olmaktan dörtköse görünüyorsunuz
Bazen burda türk milliyetçiliği yapanların,türklükle hiçbir alakası olmadığını düşünüyorum.
Düşünsenize;steplerde yaşayan klanlardan oluşan bir ulus,başka uluslar hakkında dağdan inme diye bahsediyor?Kafkaslar ve ortadoğu hep dağlık zaten,herhangi bir ulusun bir başkasını,dağlısın diye suçlama lüksü yok ne yazık ki?
Ayrıca aşağıda ki yazıyı okuduysan ki pek sanmıyorum,radikalden bir yazı olduğunu görürsün?Ben bu yazının üzerine,hiçbirşey eklemeden yayınladım.Akebe ve tayyip yalanlarını ortaya çıkaran bir yazı.Kaldi ki burda hem arap ve hemde kürtlerin asıl niyeti,İşid ile türkiye arasında ki kara bağını kesmek,birileri bundan rahatsız olabilir ama;yapılması gereken en önemli şeydir,İşid ile efendisi arsında ki bağı kesmek.
Zaten akebe nin sonu kobene ile gelmedi mi?Bak provakasyon üzerine provakasyon yapıyorlar,hatta densizin biri kalkıp türkiyeyi tehdit ediyor,bizsiz birçey yaparsanız,türkiye ırak olur diye.Bu den size hoşt demekten başka birşey kalmıyor.Bazı şeyleri dinle bağlantı kurmanın veya ulusa bağlamanın kimseye fazydası yok.Bir can,bu dünyada ki tüm manevi değerlerden kıymetlidir.İnsanlıktan nasibini almışlar,ne demek istediği mi anlar,almayanlarda kendi bilir.....