Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 04.07.2012, 18:54
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von OnMyOwn Beitrag anzeigen
E tabii türkiyede Kivanc´tan daha yakisiklilarida var.) Cemrenin sirf yüzü güzel. Banu Sinaner dizinin en güzeli. Türk standartlarinin cok cok disinda biri- cok begeniyorum.

Evet Ali gibi bir dost herkese nasip olsa. Keske ölmeseydi. Cok üzücü bir sahneydi. Bende merak ediyorum devamini...
Banu Sinaner daha cok benim sevmedigin Alman sarisin tiplemelerinden dogrusu! Türk kadin artistlerinden ben daha cok Aycin Tuyun'u begeniyorum! Ama onun da artik sesi solugu kesildi ne olacak!
Kuzey Güney'da kalirsak vakit buldukca izledigim bir dizi! Ancak her zaman vakit bulamiyorum malesef!

Kivanc'in yakisikligina gelince, analar neler dogrur! Kivanc'tan da, herkesten de, daha üstün birisi her zaman cikar! Kivanc'ta sevdigim seyler, baglama calmasi, sevmedigim seyler malesef kültür seviyesinin biraz düsük olmasi. Kendisi gercektende orta okul mezunu (Tam olarak bilmiyorum ama bunu iddia edenler var, ancak her okuyan da adam degil) ! Ben kendim icin söyleyim degerlendirmemde sirf güzellige bakmiyorum, onun kalici kisisel degerlerine de bakiyorum. Bizde bir söz var, doyup usandim boyu güzelden bikip usanmadim huyu güzelden

Annemle tv izliyorduk nasil olduysa Samanyolu TV'ye bakakaldim zap ederken. Orda da sözüm ona dünya cocuklarinin türkce sarkilar söylemesi yarismasi mi ne vardi, bir zenci cocugu bir Karadeniz horonu teperek, karadenizli kiyafetlerle sarki söylüyordu, annem o gün ordaydi ve gözleri bu sahne takili kaldi ve dedigi su kelimeler beni kahkahalara bogdu. Oglum bence Türkler en güzel irk dedi! Anne dedim digerleri de insan! Oglum ben onlari insan olarak yadirgamiyorum ki ama cirkin oluyorlar deyince gülmekten elimdeki cay bardagi düsecekti... Türk standartlari Dünya standartlarini belirler! Türk erkekleri genelikle yakisikli olmazlar ama olanlarida kalbur üstü oluyor elbette ki bu Türk kadinlari icinde gecerli!

Geändert von Der_Levantiner (04.07.2012 um 19:14 Uhr).