Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.10.2003, 12:00
Benutzerbild von edelstahl
edelstahl edelstahl ist offline
Neuer Benutzer

Standard Yengec

Evli bir kadinla jinekolog yasak iliski yasiyorlarmis. Gel zaman git zaman fantazi olmasi açisindan adam dahiyane bir fikir atmis ortaya.

"Bir kerede kocanin önünde sevismeye ne dersin?".

Kadin irkilerek: "Anlamadim, sanirim ciddi degilsin".

Adam: "Gayet ciddiyim, bunun planini bile hazirladim. Emin ol, çok keyifli olacak"

Kadın: "Peki, planin nedir?".

Adam: "Siz denizde yüzerken, birden bagirmaya baslayacaksin ve oraya yengeç girdigini söyleyeceksin, kocan da dogal olarak yengeçi çikarmak için seni jinekolog olarak bana getirecek. Nasil plan ama?".

Kadin: "Dahiyane, çok eglenecegiz".

Planlandigi gibi kadin denizde yüzerken, bagirarak sahile dogru kosmaya baslar, bir yandan da feryat figan. Kocasina bu garip yengeç olayini aktarir ve dogal olarak doktorun yolunu tutarlar. Doktora geldiklerinde bizim hinzir doktor muayene eder ve muhtemel operasyonu açiklar:

"Evet, çok nazik bir durum, yengeçi çikartmak için yapilmasi gereken tek sey, erkeklik organiyla vajinaya girmek ve yengecin organin basini tutmasini saglamak, fakat bu çok riskli bir durum, mazallah hayvani ürkütürsek daha da içeri kaçabilir". Doktor kocasina dönerek "buyrun bu is kocasi olarak elbetteki size düser", der.

Zaten yengeçten oldukça tirsmis olan adam olasi riski de duyunca, doktora bu isi onun yapmasinin çok daha akillica olacagini söyler. Doktor da elbette istemeyerek operasyona baslar.

"Aha tuttu...
aha birakti...
aha tuttu...
aha birakti... "

Bu is 15 dakika kadar sürer ve tam kadin ve doktor kendilerinden geçerken, koca dayanamaz ve sinirlenerek:

"Bosver doktor, ugrasma yaw, patlat bogulsun pezevenk!"