Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 05.10.2003, 14:25
Benutzerbild von edelstahl
edelstahl edelstahl ist offline
Neuer Benutzer

Standard Deve kusu

Çok karizmatik ve yakisikli bir adam yaninda bir deve kusuyla bara girmis, herkes saskin falan öööyle adama bakiyolar, adam bara yanasmis:

"barmen bana bi viski, onada büyük bi bardak su..."

barmen talepleri yerine getirmis, bi tek, iki tek, saatler ilerlemis, adam:

"Hesap lütfen", demis.

Barmen hesap pusulasini uzatmis, adam elini cebine atmis, parayi çikartmis, hesap tam, tam miktar çikarip ödemis!
Ertesi gece adamimiz geri gelmis, yaninda tabii deve kusuda var.

"Barmen bana bi viski, onada büyük bi bardak su..."

Barmen istediklerini vermis, bi tek iki tek, saat geç olmus, adam hesabi istemis, barmen hesabi göstermis, adamimiz elini cebine atmis, çikartmis, hesap miktari yine kurusu kurusuna tam....
Barmen saskin ama nafile.... b
Bi kaç gece sonra adamimiz deve kusuyla beraber geri gelmis, barmenin içi içini yiyo. Adam yine:

"Bana bi viski, onada su ver!"

Barmen emre amade yerine getirmis, gece ilerlemis, adamimiz hesabi istemis, barmen bol küsuratli saçma sapan bi miktari hesap olarak adama vermis, adam elini cebine atmis, çikartmis, yine tam hesap, barmen oynatmak üzere, dayanamamis:

"Beyfendi bi süredir barimiza gelip gidiyorsunuz, kusura bakmayin ama bisey sormak istiyorum, yoksa kafayi yiycem. Her gece cebinizden çikan para hesapla kurusu kurusuna ayni oluyo, bunu nasi basariyorsunuz?"

Adamimiz gülümsemis:

"Bi gün karsima bi cin çikti, üç dilegimi sordu; ilk olarak karizmatik ve yakisikli bi tipim olmasini istedim, 2. dilegimde ne almak istersem istiyim, elimi cebime attigimda parasi aynen cebimden çiksin istedim."

Barmen: "Peki kizmayin ama bu kus ne is?"

Adamimiz: "Onu hiç sorma, son dilegim;
beni hiç birakmiycak uzun bacakli bi piliçti, yanlis anladi pic!"