Thema: Kirliler
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 16.06.2015, 22:59
__KAAN__

Standard Seçim..

Ben hayatım boyunca genel seçimleri protesto edip,boykot eden biriyim.Şu ana kadar hiçbir düzen partisine oy kullanmadım...Kullanma ma gerekçemse,sistemi ve yasalarını Faşizan olarak görüşümdür.Türkiyedeki sistem içinde kurulan hiçbir parti,sistem içinde yer aldığı müddetçe,benim için çok önemli partiler olmuyorlar...Eğer insanlar dikkat ederse,seçime katılma oranı türkiyede yüzde 55 ten fazla olmamıştır.Bu genel seçimlerde ise durum farklı oldu,türkiyede oy kullanma oranı yüzde 80 i geçti...Bu şu demek oluyor,bağnaz gerici bir yönetime,halkın ilerici kesimide tavır koydu,diğer yüzde 20 lik oranda oy kullanmış olsaydı eğer,inanın ki Hdp ikinci parti Chp üçüncü parti olurdu.Mussolini anayasasını kopya eden bir atatürk cumhuriyeti bile,bu din devşirme politikacılardan daha iyiydi,onlarda hiç değilse yüz kızarması vardı,bu akebe ve bağlaşıkları bildiğin yüzsüz.Çalıyor ama iş yapıyor mantığı,bu kan emici iktidarın pekişmesine neden oldu,onlarda tüm devleti ele geçirmeye çalıştılar tabi.Ekonomiyi iyi göstermek için menuplasyonlar yapıp,tıpkı yunanistandaki gib, sahtekarlıklara başvurdular...Satacak birşey kalmadı artık ve,hortumları tıkandı,zorlanıyorlar...Şimdi şurda yazıyorum ve bu kulağınıza küpe olsun,Akebe kendini kendi silahıyla vurdu...Ve sonun başlangıcı,akebe soan yaklaşıyor,önce birbirlerine düşecek,sonra satmaya başlayacaklar en yakın silah arkadaşlarını....Yolsuzluklar ve hırsızlıkları onları bitirdi....