Thema: Turan
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 02.01.2015, 00:09
___CENK___

Standard Aptal koyunlara;

Zitat:
Zitat von 1insanol Beitrag anzeigen
Sen dinsizlige inanabilirsin...Kimse sana birsey demez...dünyadaki bütün insanlar inkar etsede mutlaka birseye inanir.Sadece hayvanlarda inanc yoktur.Onlarin yasam standartlarini yaratan genlerinde yerlestirdigi icin inanc ve din gibi degerlere ihtayaclari yoktur. sana asagida insanca delillerle bircok gercegi isbat ettigim halde,bugün ki kimlik varliginizin Türklerin Müslümanligina borclu oldugunuzu delillerle ispat ettigim halde, halen sacmalamaya devam etmen, Sanin önyargili zavali,birilerinin masaligini yapan, yada kompleksli bir din düsmani oldugunun göstergesi olabilir.

Simdi senin sacma inancinin biranlik dogrulugunu var sayarak, Islam`in Türkleri geri koyverdigini,aptallastirdigini (!) düsünelim
Bu durumda
Türklerle ayni cografyada yasayan gayri müslimler Türklerden daha akilli daha refah daha zengin olmasi gerekmezmiydi?

Ermenistana, gurcistana,Bulgaristana bakiyoruz Türkiyeden heryönden geri..Insanlari Türklere hizmetci olmak icin Türkiyeye geliyor..
Diger azinliklar,ezidiler, yezidiler, atesperest kürtler vs insanlarin bircogu , Türklerden heryönden kat kat geri kalirlarmiydi ?

Önce insan olmayi ögrenin !

Islam, insan olmanin bir üst derecesidir

Daha gelisimini tamamlayamamis olanlar islami ne anlayabilir nede yasayabilir.Buna Müslüman gecinen bircoklarida dahildir

Saygi Hakka tabi olanlara
Islam baris ve kardeslik dinidir diyenlere,en iyi cevabi yine kendileri veriyor....11 milyondan fazla müslüman catismalar ve savslarda öldürülmüs son 50 yil icinde,bunun yüzde 95 ini müslümanlar yapmis,allahtan baris dini,birde savas dini olsaydi ne olacakti?Irak ve suriyede 100 bini asan cinayetleri ile ünlü Isid aciklama yapmis,allah bize sii lere ve alevilere saldirmak icin görevlendirdi,israil isin icinde yok demis))Kisaca götleri yememis...Son zamanlarda islam dünyasi icinde bile,türklerin müslümanligi ile dalga geciyorlar,Allah ben araplari görevlendirdim,onlar beni yanlis anladi,keske türklere gönderseydim,onlarda okuduklarini anlamadan inandi diye))))))))))))))))))Aptalsiniz aptal,kabul edin..............