Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 24.08.2014, 21:56
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Bak benekalice, IŞİD dedigin terröristlere PKK'li Kürt savascilari haddlerini bildirdiler.
Nasil hadlerini bildirmis? ISID Barzani ve PKK'yi tokat manyagi yapti, hatta cogu pesmerge ISID'ten korkarak mevzilerini terketti. Haftalardir kurtler abd'den ve batidan yardim dileniyor:

Barzani IŞİD için ABD'den yardım istedi!

http://www.internethaber.com/barzani...di-706418h.htm

Güney’de yaşayan Kürtler IŞİD’e karşı ABD’den yardım istedi

http://www.gundemkibris.com/guneyde-...edi-84511h.htm

IŞİD'den kaçan Peşmerge komutanları yargılanacak

IŞİD'den kaçan Peşmerge komutanları yargılanacak Peşmerge ile IŞİD arasındaki çatışmalar devam ederken; IŞİD'den kaçan peşmerge komutanlarının yargılanacağı açıklandı. Bu arada peşmergenin Musul'da bir mahalleye girdiği belirtiliyor.
http://www.islahhaber.net/isid-den-k...cak-38475.html

ISID Erbil'e kadar dayanmisti, o andan itibaren, Erbil'de amerikan ussunun tehlikeye girmesinden dolayi abd tam 94 hava saldirisi duzenleyip ISID'i geri puskurttu. Bunu herkes biliyor. Simdi ingiltere, abd, fransa ve almanya PKK'ya silah yardiminda bulunuyor. Bu ulkeler ayni zamanda PKK'yi teror orgutu olarak goren ulkeler. Bati boyle ikiyuzludur. Yeri gelir teror orgutu olarak gordugu orgutlere bile silah saglar.

Senin de PKK'ya ''terorist'' demeyip de ''savasci'' demen de kayda deger bir ikiyuzluluk.

Zitat:
Basbakan ve onun tayfasi IŞİD'in en büyük destekcisidir.. Yani körle yatan şaşı kalkar derler ya.. Öyle bir sey..
Bu hükümet ve onun yanlilari terröristlere yataklik yapmaktan ziyade onlari destekliyorlar. Amerika bile bunun farkinda ve geri adim atti ve Suriye Devlet baskani Esad ile itifak kurdu.
Bu IŞİD denen terröristler bir senaryodur.. Senaryo da sudur, yok IŞİD Yezidileri (Ezidileri) kesiyor, aslinda gercek Yezitler IŞİD'lilerdir, onlara dur demek icin Kuzey Irak Kürt yönetimine ve diger Kürtlere , örnegin Kuzey Suriye'de Rojova denen bölge vs. silahlandirilacak ve nihai savasta sözüm ona Kürt-Türk savasi olacak.
ISID tamamen yapay bir yapilanmadir. Dikkatini cekerse 2001 Afganistan ve 2003 Irak savasindan once boyle yapilanmalar, kafa kesmeler ve terorizm yoktu.

ISID ve benzeri orgutler, Ortadogu'daki Saddam, Esad, Ahmedinecad yonetimlerini yikmak, bu yonetimleri zayiflatmak icin bati tarafindan finanse edilmistir. Bu orgutler hicbir amerika ve israil cikarlarina saldirmamis, sadece muslumanlara saldirmistir. Kuzey'de kurt devleti kurulmasi icin calismaktadir. ISID, Kurtlerin isine yarayan bir yapilanmadir.

Zitat:
Konuya dönüyorum, bir savas olduguna AKP'liler en korkak fareler gibi kacaklar ve is yine bizim genclere düsecek.
Hangi genclerden bahsediyorsun? Gezi protestolarinda o gencler batinin Turkiye'ye mudahalesini istemislerdi.

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
Niye siz hep söylemedigimiz, düsünmedigimiz, olmadigimiz seyleri, tersi gibi göstermeye calisirsiniz?

Hangi kisiler bomba atmanin demokrasiyle alakasi oldugunu iddia etmis?
Ortadogu'ya mudahele etmesini istediginiz, kendilerini demokrasi ve ozgurluk savunucusu olarak goren almanya, abd, ingiltere ve fransa.

Geändert von Bosphorus_ (24.08.2014 um 21:59 Uhr).