Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.04.2015, 19:37
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen T9'a hitaben;

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
bekleme buraya gel. bilet parasinimi bulamadin?

100 euroya biletler var, simdide o kadar param yok diye kivirmaya calisirsin.
Doğru biletler o fiyata var ama ben vize için gerekli parayı bulamadım. Ve bunda utanılacak bir durum yok. Açıkça söylüyorum sana neden ulaşamadığımı kestane şekeri İBİNETOR! İmkan bulabildiğim ilk anda zaten senin gelmeni beklemeyeceğim, ve en önemlisi adresini kim olduğunu belirtsen imkanım olsa nokta atışıyla senin yanındayım ama yok. Ben sen gibi işadamı değilim, senin ve senin gibilerin aklında zihniyetindeki '' GÜÇ'' kavramı bende yok. Bende ki deli cesareti Kenan senin hiç bir zaman sahip olamayacağın bir şey. Hiç kıvırmadım ne sana ne de başkasına şimdiye kadar. Sabahtan beri sana yazılanlara karşı kıvıran sensin. Bilmem jeton geç düşüyor sanırım sende? Ve tereciye tere satma olur mu? Komik oluyorsun siktiğiminin Kamil'i. Benim ya da başkasının laflarını kendisine satıyorsun. Dediğim gibi Kenan GÜÇ sendeymiş, özel yazışırken öyle diyordun, beraber gelin Sabiha Gökçen'e onunla. Bende 174 cm boy 70 kilo var ama taşak altı okka ! Anlarsın yüzyüze gelince.Fena mı hem abisiyle tanışırsın, ciddisin ya (!).