Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.04.2015, 17:15
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen t9'a hitaben;

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
alpha,

yalanini yesinler. birak artik bizim pesimizi. mutlu insanlarin arasina girme.
Yalan söyleyenin anasını siksinler kendi payına! Ben yalan konuşmuyorum ama sen inkar ettiğin için çok büyük bir OROSPUÇOCUĞUSUN! Eğer sende sağlam bir irade olsaydı, gördüğünü iyi okuyabilseydin anlardın az önceki pasajda yazdığımı. '' İşkembeden sallamıyorum'' dediğim bir ibare var. Bende tüm kayıtları var, ama burada yayınlamam. Yayınlarsam delikanlı gibi açıkça '' OROSPUÇOCUĞU'' olduğunu ikrar ve itiraf edebilecek misin? Yiğitçe. ( Bende ki de soru, ruhu orospu şerefsiz olan birinden delikanlılık bekliyorum) Kıvırma oğlum kıvırma eninde sonunda amına sokacağım senin. Bir delil olmadan ne birisini yüceltirim ne de birisini yerin dibine gömerim. İnsanların hatasını ortaya çıkarmak hoş bir şey değil yürekten inanıyorum buna ama senin gibi kanı bozukların ne mal olduğunu deşifre etmek insanlık borcu. Bak ben hem buradayım hem reelde yerim yurdum herşeyim belli. Senin o bahsettiğin mutluluğu siksinler Kenan. Gizli saklı, korkarak, çekinerek, kahpece davranarak, politik davranarak kurulmuş mutluluğu siksinler.