Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 04.02.2018, 21:32
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Deli kari..Senin gibi bilgili birine söz anlatmak zordur bilirim- yinede ben insalik görevimi yapayim..sonrasini sana birakiyorum

Bak bundan öncede bana birsey olmaz dedin mahkemelik oldun...beni kimse bulamaz dedin adamlar evinin önüne cadir kurmu$ ruhun bile duymamis...

hakli oldugun icin azad edilmedin yanliz basina bir cocugun sorumlulugunu tasidigin icin,cehaletinin bedelini cocugunun riskindan calmaman icin - hatalarindan ders cikartirsin ümidiyle geriye adim atildi...ama görüyorumki yasadiklarindan zere kadar pay cikarmamissin-sürekli hata yapmak gibi bir lüksün yok, insan ömrü kisitli -hayatini bosa harcamis olursun. birazda etrafinda olup bitenden yasadiklarindan birseyler ögrenmeyi dene.

sen dul bir kadinsin neyine güveniyorsun? ya$li annenemi ??? arkanda seni koruyup savunabilecek saglam bir ailen bile yok,madi gücünde malum...adamin biri ciksa karsina cikip köseye sIkIstirsa napicaksin??? kendini savunabilecek gücede sahip deyilsin.
isini bitirdikten sonra ben yaptim diyecek mi saniyorsun???Ya da ben yapmadim yaptirdim mi diyecek saniyorsun???? ben yaptim kafam dumanliydi istemiyerek oldu diyecek saniyorsun ?.. ya da burasi Almanya hak var hukuk var bana birsey olmaz mi diyorsun? o zaman vaybenin eski uzerlerine bir sor bakim burada neler olmus... köln de kac tane kadin öldürülmü$ burada tanismilar...nicklerini hatirlamiyorum ama profilleri hala duruyor bakabilirsin sor chat odasindakileri tazeleri okursun..Almanyada ölüm nedeni cözülmeyen kac bin tane insan var bunu biliyormusun????

hayat senin izledigin tv dizilerinden ibaret deyil ,ama sen hala ölmedigin icin yasadigini sananlardansin...

kendini süper zeki sanip - sana insan gibi davrandiklri icin konusup tanistigin kisileri aptal yerini koyup kücümseme ...sen nasil yeni tanistigin birine karanlik gecmisini anlatmiyorsan onlarda sana anlatmaz,seninde yaptigin gibi herkes kendini cici tarafindan tanitir ...neler yapabileceklerini hayal bile edemezsin...
Bu kari seni asiri derece de kiskaniyor ve sana bulasmaya calisiyor. Hani bazi sokak kaltaklari ünlü bir isime laf atar camur atar o'nun söhretinden nemalanmak icin, bu da o'na benziyor. He ya de gec. Onlarin kim oldugunu ben biliyorum. Senin de kim oldugunu taniyanlar cok iyi biliyor.. Onlarin yedi sülalesinin karilari gelse senin sictigin bok kadar asaletli olamazlar. Lara lüften bunlara cevap vermekten kacin. Senin sayende kelime hazineleri cogaliyor bu yobazlarin.

Geändert von seyrangah (04.02.2018 um 22:27 Uhr).