Thema: Sex
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 22.01.2013, 16:13
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Beni

Zitat:
Zitat von GoerenBilir Beitrag anzeigen
ist schon arm auf so simple art zu schleimen, oder?

meinst du die ist so dumm und fällt auf dich rein?

und noch ein rätsel für dich levos:

ab wann wurde noshita agressiv und hat ihre zig nicks eingeschaltet?

erinnerst du dich an die geschichte der frankfurter schwestern die ich weggenagelt habe

ben sana cok öncelerden demistim. benim artiklarimla yasamaya mahkumsunuz.
Ben onunla yasamiyorum ki! Bak sen hep hodri meydan diyorsun. Ben Ankara'dayim istersen buraya gel, ve beraber basketball maci gibi kiz tavlamaya gidelim. Bana bin tane kadin ilgi göstermeden sana bir tanesi bile ilgi gösterirse eger sen kazandin..

Ama sana sunu söylemekte fayfa var, okumuslugumu, maddi imkanlarimin oldukca yerinde oldugunu bir kenera, süper de yakisikiliyim, aslinda bu iddiaya Kivanc Tatlitug ile, Mert Öcal!la girmem gerekir ama sende boyunun ölcüsünü alabilirsin...

Allah bilir benim varligindan haberim bile olmadigim kac kizin hayallerini süslüyorum ben bile bilmiyorum.. Ve sana bir sey söyleyim mi. Bu da hic ugrasmadam. eger söyle siyah bir takim elbise giyipte kravatimi da takinirsam. Hic sansin olmaz, tesadüffen yanlarindan gectigim bayanlarin kalp atislarini duyuyorum

Yilbasi gecesi bir bar gitmistim. Bir kadin mini rock oturdugum barin üstüne cikti ve önümde oynamaya basladi. Sen olsan bayram ederdin ama ben böyle seylere ragbet göstermiyorum bile...

Sen en iyisi benimle maddiyatta ugrasmaya calis, bu konuda 10.000'de bir sansin bile olmaz