Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.01.2011, 08:41
Benutzerbild von tekzenci
tekzenci tekzenci ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

2ter tag

07:00 wecker klingelt...kein bock
08:00 wecker klingelt..kein bock
09:00 wecker klingelt..kein bock
10:00 wecker klingelt..kein bock
11:00 meine hände suchen nezli..kiz yok...insallah yicekleri götürmemishtir kaltak..evde bischey kalmadi
11:30 türklopfen..mache die tür auf..die sekräterin steht vor der tür *äähh ugur...patron 1000€ para yolladi..üstünüde ben halladecekmisim...ama bugun aybashim var..sadece oral-anal calisir..ona göre.*..... nan bok yoluna düschtü yine ischimiz...
13:30 sekreter kiz *ugur...belim agrio yeter artik..birazdan muhasebeciye gidip onunda maasini halledecem..ondan sonrada koordinasyon müdürü avans istedi...*
15:30 sekreter kiz *üüüüfff..yeter yaw...elim ayagim titrio artik...hadi hadi gelen sefere dewam ederiz..ischim cok..bi dus alip cikim*..... katzenwäsche am waschbecken und die trulle ist weg
16:30 fahre ich in die zentrale...die bürovögel sind die schokolade von den restlichen weihnachtskalendern am futtern...patlayana kadar yiyin ipnaler
17:00 sitze ich am rechner...patron karsimda dikilio *ugurcugum...senden saglam admin yok bu alemde zaten...o türkiyedeki ückagitci tüm müsteri bilgilerini calip diger sitelere satmisch...ama bizim müsteriler kaschar oldugu icin baska siteye gitmezler..hepsi müptela...siteyi ayaga kaldirmak ne kadar sürer?*....
ich *walla patron site boku yemisch..en az 3 gün sürecek*..
patron *ugurr..3 gün reklam parasi gelmesse batariz..ne yap ne et calistir su siteyi..*..
ich *oldu patron..ama günlük parayi ikiye katlarim cünkü yatmadan uyumadan calisip siteyi ayaga kaldiracam*..
patron *ASLANIMM BENIMMM...sanada bu yakishirdi..hadi görim seni*...
18:00 nezli sms yazmisch -ugur..bu aksam bulusalim..biraz eglenmeye gidelim-
21:00 treffe mich mit nesli..türkü bara girdik...masayi donattik
23:30 fatura geldi...65,90..mehr hat nezli nicht mit..
0:30 benim evdeyiz yine..nezli will n strip hinlegen..sarhos dans edeyim derken düstü yuvarlandi yere..fuss verstaucht..neyse böyle idare edecez
1:30 hayatimin en boktan postasini atiyorum...kiz ne yaparsam *au au au..ayagim agrio* diye bagrio...ne lan bu? weicheikrüppel

Geändert von tekzenci (13.01.2011 um 15:37 Uhr).