Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.05.2017, 23:36
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Hele sükür sonunda kimliginin aciklamasini yapti

Vardiye sirasi Lara rumuzuna gecti anlasilan:-)va yarali cakal vay..pardon .ilerleme görüyorum sende,benim konularima küfürsüz hakaretsiz kalmak sartile tabiiki yazabilirsin.pek tabiiki dogrular can evine batinca bakacagiz Yobaz ve bagnaz kimligini gizleyebilecekmisin...Kimbilir belkimde sifa bulmussundur..biraz zor görünsada Allah`tan ümit kesilmez
Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Özellikle bu başlığı seçtim çünkü yobazlar da tıpkı bir ,televizyon,çamaşır makinası, cep telefonu, gibidir. Belli bir kullanma kılavuzları vardır. Eğer bu kılavuzu bilmezseniz yobazı anlayamazsınız. Yobaz programlanmış bir makinaya benzer,. Hangi durumda ne cevap verecekleri önceden bellidir ve çoğu zaman noktasına virgülüne kadar değişmeden cevap verirler. Şimdi bir yobazın kullanma kılavuzunu paylaşmak istiyorum….

Bir konuda önüne belge koyduğunuzda belgeye bakmadan reddederler ve size şu cevabı verirler.Onlar sahte belgeler derler,belgeyi görür görmez yok saymak bir yobazın en tipik özelliklerinden biridir.Üretken deyildirler sürekli ezberini tekrarlar

Yobazlar Cumhuriyet kurulduğundan beri 94 yıl geçmesine rağmen hala sağlam bir tarihçi çıkaramamışlardır. Çıkardıkları en iyi tarihçi ”üstad” dedikleri Kadir Mısıroğludur. En iyi derken yanlış anlamayın bilgi açısından iyi demiyorum. En eski ve tanınmış yobaz olduğu için en iyi dedim. Yoksa Kadir Mısıroğlunun bilgi düzeyi her hangi bir liselinin tarih bilgisinden bile düşüktür. Bir yobazın can simididir sıkıştıkları noktada verecekleri cevap şudur.

Beynin yıkanmış senin biraz üstad Kadir Mısıroğlu dinle ( oku demiyor dinle diyor çünkü onu bile okumuyorlar )

Hayatı boyunca kuranı bir kez dahi okumayan, fatihanın anlamını bile bilmeyen bu cahil takımı sıkıştıklarında kuranı bile kullanmaktan geri durmazlar.

Yobaz komplodan beslenir. Komplo yobazın havası suyu ekmeğidir. Bu yüzden çoğu zaman komplo ile cevap verirler.Yobaza uydurma hikayeler, komplo teorileri lazım.

Yobazın çaresizlikten kıvrandığı, perişan olduğu cevaba geçelim. Bu cevabı ne zaman duysam gülme krizine giriyorum. Söyleyebileceği her şeyi söyledikten sonra geriye tek bir soru kalır. O soru da Bir şey soracağım sen müslüman mısın? sorusudur. Artık kaçacak yerim kalmadı cümlesinin soru halidir.

ALLAHSIZ dinciler bunlar.Kisacasi Yobaz diyebilirsiniz