Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.05.2015, 08:53
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen

bana bu yazinin anlamini aciklamini beklyiorum ,bu ne demek?

1978:salih
ama bana dokunmaya lütfen kalkma, senin üslubunu en mahrem sekline , ibretlik yaparim !

Lan! o.cougu ..bir dene istersen deyil alnini 7 sülaneni ibretlik nasil kari$laniyor gör...
Laf ebeleyerek ,tehdit ederek Adam olunmuyor $Erefsiz.SEn ADam olsan yazdigin yaziyi inkar etmezsin yobaz. Namus dü$mani ahlaksiz rezil kepaze,küstah.

Senin terbiye seviyene inmem icin cok caba göstermem gerekmez, cünki seviyesizlik bir mertebe degil, bir hiclik komplexi dir !

Yokaridaki cümlede neyi anlamadin veya ne anladin bilemiyorum, ama zeka oranin kesinlikle pek parlak degil !

Senin uslubunu en mahremlik sekline, ibretlik yaparim !!!

Anlami: Senin bel alti isleyen üslubunu, kendi ellerinle, millete aciklar senin
gercek yüzünü ortaya koyarim !!

VE... gel gör ki kendini rezil etmekten öteye gidememisin !
Senin bunu anlama imkanin yok, ama sana akil verende olmamis !

burdaki insanlar senin ne mal oldugunu iyi biliyorlar mis !

sagolsun bir cok user beni gec de olsa uyardilar, senin ne mal oldugun hakkinda biraz bilgi verdiler.

insanlari kendi konulariniza alet edip , objektif olmak isteyenleri böyle , pis agizlarla , küfürlerle yildirmak istiyorsunuz !!

sana senin agzinla hitab etmem sonucunda, senin seviyene inmemi beklemeni, ve indigim anda beni kendince rezil edebilecegini düsünmeni, yadirgamiyorum, cünki senin ne aciz bir yapida oldugunu simdi daha iyi anlayabiliyorum.

O.cocugu serefisiz vs . gibi kelimelerinin anlamini sanirim iyi biliyorsundur !
senin bes para etmez bu küfürlerin, senin kadin bile olamayacaginin göstergesidir olarak degerlendiriyorum!

BU KÜFÜRLERINI ; SAHID TUTUYORUM ! AHIRETTE ALACAGIM OLSUN !