Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 23.07.2014, 17:43
Benutzerbild von WpumaC
WpumaC WpumaC ist offline
Erfahrener Benutzer

Lächeln

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
ben kimseden emir almadigimi bilmen gerekirdi.

hakkedenin kafasin keserim ama hakkedenide korurum.

ben kimseye sahsi olarak yargilamam veya sahsiyetinden dolayi korumam.

ich kenne calikusu nicht aber bin mir sicher dass sie keine tussi ist.

sie hat zurecht ein kommentar hier abgegeben worauf ihr euch auf sie stürzt.

findet ihr dieses verhalten ok??? muss man mit jemandem per pn kommunizieren und sich wie eine horde über personen zu stürzen??? glaubt man wirklich die personen mit denen man sich unterhält sind in real genauso???

bak simdi uzun hikaye anlatacagim. ich kenne wahrscheinlich mit abstand die meisten menschen hier persönlich. gercekte kendisini iyi gösterenler burada icindeki nefreti kusuyorlar. gercekte alevi olanlar burada sünniyim demeyi utanmiyor. gercekte motor olanlar buraya gelip namuslu oluyorlar. gercekte fakir olan burada zengin, gercekte tahsilsiz olan burada bilgili ve gercekte mutsuz olan burada herkese satasiyor.

ben bunlari uzun vaybee tecrübeme dayanarak yaziyorum. tabiki benimde yanilma payim var. ama feyzade ve calikusunun iyi insan oldugunu düsünüyorum. seninde iyi insan oldugunu düsünüyorum ama son haftalar cok degistin.

ben herkesin üzerine gittigi insanlarin üzerine gitmem.
herkes tas atiyor diye yanlarina gecip tas atmam.
köpek gibi grup olusturduklarindan korkup bir kenarada cekilmem.

bak acikca söylüyorum burada erkegim diye dolasan erkekciklerin bir gram yüregi yok. defalarca adresimi burada paylastiklari halde, defalarca beni tehdit ettikleri halde aralarindan bir yüreklisi cikmadi.

kadinlara gelince burada trolluk yapanin en basta gideni ile benim hikayemi anlatmiyacagim ama cogunun bir kuyruk acisi var.

sen sen ol ve kararini ver. ya haklinin yaninda dur yada cogunlugun yaninda.

ben coktan kararimi verdim. internettede olsa gercek hayattada olsa ben cogunluktan korkmam daima hakli olanin yanindayim ve dogruyu söylemeye hic bir zaman cekinmem.

ister inancli olun ister inancsiz, insan olmak o kadar zor degil.

sonucta hepimizin son duragi toprak. eee öleceksemde ben adam gibi ölmeyi tercih ettim.

ben degismedim sevgili manbeecigim. herzaman ki gibi dogru olanlarin yanindayim!

emir almasini sevmezsin, ama emir verir gibi müdahale etmesini seversin.

aynen, bende insanlarin sergiledikleri oyunlarina göre elestiririm. zirt pirt kasinan feyzosuna biraz insan olmayi ögretirsen cok memnun olurum.

sayhsiyetine göre yargilamazsin diyorsun, ayni zamanda hak edenin kafasini koparirim diyorsun. bu aciklaman biraz celiskili olmus...

burayi gecelim.

Du kennst sehr wohl die calikusu, du hattest sie vor Monaten so richtig mies angemacht, du sagtest, ungefähr diese Worte zu ihr „triffst du dich immer noch mit fremden Männer aus dem internet“ ? und noch vieles vieeeeles mehr. Warum beschäftigst du dich mit dem Privatleben anderer? Lass mich raten, weil sie und andere sich genauso in dein Privatleben einmischten!?

Und damals wo die calikusu mit ask-sehidi ein Herz und eine Seele waren da wo sie uns beide fertig machen wollten, kannst du dich noch an die schönen tage erinnern manbeecigim?

Ach ja? damals wo sie genauso giftige Kommentare von sich gab, damals hättest du sie lebendig ins Feuer geschmissen. Was ist nun passiert?

AYNEN
internettede olsa gercek hayattada olsa ben cogunluktan korkmam daima hakli olanin yanindayim ve dogruyu söylemeye hic bir zaman cekinmem.

ister inancli olun ister inancsiz, insan olmak o kadar zor degil.

sonucta hepimizin son duragi toprak. eee öleceksemde ben adam gibi ölmeyi tercih ettim.

sonucta hepimizin son duragi toprak cümleni, iki gün evel ben sana PN olarak yazmistim. tekrar hatirlatigin icin cok tesekkürler ederim.

ölmeden evel su bi takim insanciklari INSAN edelim.