Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 29.07.2006, 05:53
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Babur anlat ta cümle alem bir,

öğrensin şu o kadar meht ettiğin Çanakkale savaşı nasıl bir İMAN gücüyle oluşmuşi savaşılmış ve kazanılmış???

İstersen sana bu konuda detaylı yazabilmen için de bir hafta zaman sunayım.

Demek 300 bin ölü verilen ve Alman bir komutan ile sürdürülen ve pek çok da Osmanlı Gayri Müslümlerinin de yaşamını bıraktığı savaş İslami iman gücüyle sürdürüldü.

Nerdeydi osmanlı tebaalı arabi islamlar çanakkalede?

Neden Çanakkale savaşı oldu şunu bir açıklada o değerli bilgilerinden bir yararlanalım Babur efendi???

Emin ol o savaşta benim büyük ailemden 3 tanede kurban verilmiştir, biriside büyük dedemdir. Ama lanet olsun o kurbanlığa. O savaş hiç bir zaman bizim savaşımız değildi. O savaş yüzünden de çarlık Rusyasının yıkıldığını, yerine Rus devriminin ve Leninin aldığını bilmem sana birileri hiç söyledi mi?

O kanlı savaşta her iki taraftan ölenlerin hepsi insanlık için çok büyük bir kurbandır. konunun detaylarına şu an girmeyeceğim, sen bu konuda bayağı uzmansın gibi durmaktasın, anlat bir bakalım o şanlı, hamasetli bilgilerini, nasıl olsa bu sayfalarda gidiyor sıktığın palavralar.

bir noktayıda açıklayayım, ben yaşamım boyunca hiç bir zaman PKK li olmadım, onlardan en az sana gıcık kaptığım kadar bilmeni isterim.

Ucuz kelime politikasıyla hiç oynama altında kalırsın.

Bekliyorum o değerli savaş bilgilerini.