Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 15.05.2007, 20:18
eniskaya

Standard Ben ilk önce Türküm cooook daha sonra Mü

slümanim diyebilirim....

Cünkü

"DEVLETI OLMAYANIN, HÜRRIYETIN OLMAZZZZZ
HÜRRIYETI OLMAYANIN DINI OLMAZ"

Zaman gelir seni ne ALLAH KELIMESI NE MUHAMMED KELIMESI NE ISA KELIMESI kurtarir.......... ancak bir Askeri sistemin varsa, calisan Bir MECLISIN vrsa..... iste o zaman yasama imkani blursun....

Yoksa Ibadetle DÜNYEVI HAYAT ICIN gökten para yagmaz... hic bir sey olmazzz

Dünyevi yasam ile AHIRET YASAMINI karistimrisisiniz... karman corban etmissiniz.... tabi bunlar bana göre......

Sabah aksam burada ALLAHIN JANDARMALIGINI, yada ALLAHIN DÜSMANLIGINI yapiyorsunuz.....

Ne gecti elinize, ne yapabildiniz veya ne yapabilirisiniz.... birisi Allah var diyor digeri yok diyor.... ZATEN IKISIDE TEZLERINI ISBAT EDEMEZLERKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

O yüzden wozu das ganze, bitte etwas mehr RESPEKT und LOGISCHES denken...

DIN insanin kendi icinde yasana bir olaydir... BASKALRINA DAYATILMAZ....
Yok efendim Allah öyle söyledi.... yahu yanindamiydin, Asker arkadasinmi, yoksa sana JANDARMAM olmu dedi..........

ALLAHIN DINIDE YOKTUR, ALLAH MÜSLÜMANDA FALANDA DEGILDIR.... bakin bunun farkinda degilsiniz yada insanlarin 100 de 99 degildir...
Gidin Camiye orqada bagirin, Allahin DINI yoktur, bak bir ton sopa yemiyormusunuz.....

O yüzden birakin Allahin Jandarmaligini yapmayi veee herkes kendi icinde DININI yasamayi kabullensin denesin ÖGRENSIN....

Yok öyle DIN dayatmasiiiiii

BU MADDE BIRRRRRR
--------------------------

MAdee ikiye gelince.... biz ilk önce Türk Vatandasiyiz, Cuzmhuriyetciyiz, cünkü ORTAGIZ, ortaklikla bir devlet mekanizmasi kzrduk.... GÖKTEN GELMEDI.... MECLIS KARARIYLA, yani ORTAKLIKLA kuruldu.....

Meclis karari olmadan Mustafa Kemal da bir sey yapamazdi, Tahmet büyük dedem ve onun gibiler savasa gitmeseydi, Mustafa Kemal"de bir halt edemezdi.... biz onu ÜSTADLIGIYLA seviyor ve aniyoruz, ruhu saad olsun.... !!

GELELIM MADDE ÜCE
------------------

Benim hayati TECRÜBEM sunu gösteriyor....

EN TEHLIKLEI DIN ISE, "DINSIZLIKTIR"

Eger birisi DINSIZLIGI tercih edip, sabah aksam olsun ISLAM DININE olsun HIRISTIYANLIGA yada EVRENSEL TEOLOJIYE laf atiyorsa.....

ISTE DÜNYADA O KISILERDEN DAHA sakat insan yoktur.....
DINSIZLIK EN TEHLIKELI DINDIR......

-----------------------------------------

Bakin arkadaslar, Allahin varligi SÜPHESIZDIR, SÜPHELI olsan ise, DINLERDIR.....

Allah inanci ebediyen insanlarda var olacaktir, iste o insanci red eden ise, kesinlikle ANORMAL birisidir, ve anormal birisindende hersey beklenir.....

O yüzden KENDI DOGRULARINI YASAYIN..... ve BASKALARINA SAYGI DUYAMAYI ÖGRENIN..... cünkü basklarinin sizin en ALlahiniza ne DININIZE nede paraniza muhtactir.....

SADECE DOSTLUGA MUHTACTIR INSANOGLU baska hic bir seyeeeeeeeeeeeeeeeeeeee