Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 15.10.2017, 09:49
Benutzerbild von Hijazkar
Hijazkar Hijazkar ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard it ürür kervan yürür...

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
estagfullah,asla birilerine ders yada din dersi verme gibi bir niyetim yok,ben insana söz söylerim hayvanlari egitme gibi ne bir nigetim ne de zamanim var....

asla egitimli yada tahsilli oldugumu söyledim aksine okudugum her kitabta ne kadar cahil oldugumu fark ediyorum, ve ne kadar okursam okuyayim ilimden eksik ve yoksun ölmekten korkuyorum...Ve sen ve senin gibilerinin Kültür seviyesinde ölcülmemek icin bir sayfa bir sayfa diye diye 4 saat uykuyla ise gidiyorum cogu zaman

küfürlü konusmak kültürle alakasiz birseydir...edep,ahlak ve görgüyle ilgilidir bu saydiklarimda aileden alinir sonradan sahip olamayacagin seyler bunlar....bu kudurmus hayvanlari sirinlestirimemiz anlamina gelmiyor.......

arastirmaya göre okudugunu yazip anlayamayan ülkeler arasinda türkiye 145 sirada yer aliyor sanirim sen bunlarin arasinda yer aliyor olmalisin
Su yazdiklarina karsin it ürür kervan yürür atasözünü cok yakistirdim , bu sana cok yakisti Lara
Eger sen Kitap okuyan biri olsaydin basliga önsöze icerige konuya vs dikkat ederdin !
Halbuki sen konuya degil AKP ve RTE a baliklama atladin buda AKP ve RTE fobili bir tipleme oldugunu gösteriyor !
Buda su demektirki aklin yolu birdir tabirine yani konulara tek tarafli bakan anti demokrat bir kisilige sahipsin !
Muhalefet her zaman sarttir muhalefettin olmasida iyidir tabiki ama muhalefettinde sereflisi ve serefsizi vardir,yazilarina baktigimda hep bir kin öfke lincle yola cikiyorsun.
Bu senin radikal anti demokrat ve en önemlisi humanist olmayan sagliksiz bir kisilige ruhhaline sahip oldugunun kanitidir !
Her okunan kitap dogrulari icermez ve her dogruda kitaplarda yazmaz cok okuyorsan bir gün bunu anlarsin anlamayanda koca bir yalanin yada kocaman bir propagandanin esiri bir parcasi ve ister istemez onun aleti olur !
Konu ne olursa olsun cevapinda ya Islam ya AKP yada RTE iceriyor bunun farkindamisin bilmiyorum
Parazit yapiyor polemik havasina giriyorsun yani diyalogdan uzaksin bu pesimist tutumun seni burda komplexli ruhhali bozuk kendisiyle barisik olmayan bir karekter olarak yasitiyor !
Senden ricam konulara parazit yapma tecavüz etme lütfen aksi taktirde seni ve burda yazdigin sacmaliklari ignore edecegim cünki bayanlarinla ciddiye alinacak bir karektere sahip degilsin !!!

Geändert von Hijazkar (15.10.2017 um 09:51 Uhr).