Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 15.10.2017, 00:13
Benutzerbild von Hijazkar
Hijazkar Hijazkar ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard He he tabi :)

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
gayet sakinim sinirlenmiyorum sadece sen ve senin gibi insanlara karsi tahamülsüzüm...

bilgin olmadigi konularda paylasim yapiyorsun insanlara mesebiyle ayiriyorsun ,insanlarin inanclarini ölcü haline getiriyorsun ki bu resmen Sirk demek Allahi yetersiz görüyorsunuz anlama geliyor bunu ben demiyorum kuran veriyor....ben cevap verincede ayrimci ve cahil oluyorum...

bilmemek ayip deyil ama ögrenmemek ayip ,bilmiyorsan ögren OKUUUUUUUU...okuyarak anlamiyorsan bilen ki$ilere sor....bilen ki$ileride dinlemeyip ögrenmyiorsan.....Allah belani verir..birgün biri cikar kar$ina seni darma duman eder....bir tane ALLAH VAR ve $u gökkubenin altinda ya$ayan ne varsa insanindan tut cicek böcek hepimizin tek yaratici herseyin sahibi Allah..SAYGILI OL ve SAYGI DUy
Papagan gibi burda aylardir ayni seyi sayiklayip durma ezik ,sen kimsin bana ar edep Dindersi verecek ,kimsin ?
Senin ne Aile egtimin ne Tahsil egtimin ne birikimin nede karekterin bunda yeter zayif sahsiyet bir Kadin olarak bir kere küfürlü konusman senin seviye egtim ve kültür birikimini gösteriyor