Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 15.10.2017, 00:10
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Hijazkar Beitrag anzeigen
Niye sinirleniyorsunki sakin olsana sana sadece normal bir soru sordum Alevilerde canimiz cigerimiz yaran neki gocunuorsun ? Demek senin baska sorunlarin var Lara niye bu hirs bu sinir bu siddet bi anlat yahuu yaran ne ??? Bak ben senin gibi ne asaliyorum ne küfür ediyorum !

gayet sakinim sinirlenmiyorum sadece sen ve senin gibi insanlara karsi tahamülsüzüm...

bilgin olmadigi konularda paylasim yapiyorsun insanlara mesebiyle ayiriyorsun ,insanlarin inanclarini ölcü haline getiriyorsun ki bu resmen Sirk demek Allahi yetersiz görüyorsunuz anlama geliyor bunu ben demiyorum kuran veriyor....ben cevap verincede ayrimci ve cahil oluyorum...

bilmemek ayip deyil ama ögrenmemek ayip ,bilmiyorsan ögren OKUUUUUUUU...okuyarak anlamiyorsan bilen ki$ilere sor....bilen ki$ileride dinlemeyip ögrenmyiorsan.....Allah belani verir..birgün biri cikar kar$ina seni darma duman eder....bir tane ALLAH VAR ve $u gökkubenin altinda ya$ayan ne varsa insanindan tut cicek böcek hepimizin tek yaratici herseyin hepimizinsadece sahibi Allah..SAYGILI OL ve SAYGI DUy

OKUUUUUU...mensubu oldugun Din senden bunu istiyor aklini islet diyor...isletmezsen üzerine pislik yagdiririm kalbini mühürlerim diyor.....

Geändert von Lara__ (15.10.2017 um 00:12 Uhr).