Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 14.10.2017, 23:51
Benutzerbild von Hijazkar
Hijazkar Hijazkar ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Kara cahil seni !

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Yazik sizlere ja,gercekten cok yazik...

Hayir deyilim, sadece Insanim... sizin deyimizle bugün gavur arkadasim 6 yasinda kizi beni gördü kollarini acarak boynuma sarildi -senin gibi nufus cüzdaninda müslüman yazan 10000 müslümana degismem bu gavur aileyi...

beyenmediginiz o aleviler olmasa bir tane sanat eseriniz ,sanatcaniz olmayacakti,her 500m yaptirdiniz camilerde bir ise yaramiyor bak,kurana attiginiz o iftiralar o kuran carpiyor sizileri.. yine gavurun memeleketinde tuvalet temizlemek icin siraya giriyorsunuz- Alevi sanatcilarin söyledigi sarilari dinliyorsunuz-alevilerin oynadigi filimlerle gülüyorsunuz kemal sunal,ilyas salman...

gercek müslüman insani dinine imrendiren kisidir senin inaniyorum dedigin Kuran bunu emrediyor...saygi duy diyor ,paylas,diyor...melekler bile Allah icin insanlik adina secde ederken,pislik sen kim oluyorsun mesebiyle ayiriyorsun

Lan insanlari dinden imandan edtiniz pislikler dünyada bütün insanlik müslümanlardan kaciyor müslüman deyince iyiki onlardan deyiliz diyorlar ....
Niye sinirleniyorsunki sakin olsana sana sadece normal bir soru sordum Alevilerde canimiz cigerimiz yaran neki gocunuorsun ? Demek senin baska sorunlarin var Lara niye bu hirs bu sinir bu siddet bi anlat yahuu yaran ne ??? Bak ben senin gibi ne asaliyorum ne küfür ediyorum !
Kadin uctu kendinden gecti ))))))
Bak simdi cirkef kadin burda hic bir müslüman senin müslümanlari asaladigin gibi ne Hiristiyanini ne yahudisini nede Buddistini nede her hanki bir mesep mensubunu asagladi nede küfür etti !
Ama sen müslümanlara demedigini birakmadin !
Sen kimsin ? Sen kimsin cirkef mindar ???

Geändert von Hijazkar (15.10.2017 um 00:05 Uhr).