Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.10.2017, 00:45
Benutzerbild von Hijazkar
Hijazkar Hijazkar ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___OZAN___ Beitrag anzeigen
Senin ve arkadaşlarının ne mal olduğu,yaptıklarından ve yazdıklarından belli,hepinizin kimliği yıllardır ortalarda zaten.....Sana gelince,içinde dert olarak kalsın....Ayrıca unutma,bu dünyada ki en güçlü duygu meraktır.....
Ben ve arkadaslarimi derken
Ben tek tabanca bir adamim burda arkadaslari kast ederken senin gibi yazi yazip tatmin olma gibi bir niyeti olmayan arkadaslardir kendilerinle barisik olduklari icin sohbete ve laklaklamaya girerler o arkadaslari kast ettim Yani kocaman yanildin 1 !
Bana gelince icime dert olacak bir önemin yok cünki benim icin senin reel hayatinda ve cevrende ve toplumda nasil bir sayginligin kisiligin ve önemin yoksa benim icinde hic ve hic kaale alinacak bir sahsiyet degilsin yanilgin 2 !
Yukardada belirtdigim gibi senin gibi bir embesil bende hicmi hic bir gram merak uyandirmadigi icin varligin yoklugun kedimin cüküne kadar oldugu icinde yine kos kocaman yanildin 3 !
Oglum sen ne saftirik saf salak embesiligi tavan yapmis bir adamda deyip adam sinifinada koymayim sana iltifat olur saftirik embesil seni.